Image Map Image Map

PURO Wrocław

W PURO Wrocław goście mogą cieszyć się komfortowym pobytem w nowoczesnych i gustownych wnętrzach, a także znaleźć także chwilę ukojenia i relaksu w bujnym ogrodzie, w którym usytuowany jest hotel. Lokalizacja w dzielnicy Czterech Wyznań sprawia, że najlepsze restauracje, kawiarnie i zabytki są na wyciągnięcie ręki.
Wnętrza PURO Hotel Wrocław zaprojektowała londyńska agencja Blacksheep, która zajmuje się aranżacją hoteli i restauracji na całym świecie. W PURO znajdziemy takie ikony designu jak Ligne Roset, Vitra czy Gubi jak również wiele intrygujących dzieł sztuki polskich artystów.
Lobby to szczególne miejsce w hotelach PURO – przestronne, inspirujące i pełne intrygujących przedmiotów, ciekawych książek oraz albumów. Zgodnie z zamysłem twórców konceptu pełni ono rolę hotelowego „living roomu”, w którym można zrelaksować się w miłej, nieformalnej atmosferze a także spotkać z przyjaciółmi na kawę.
W pokojach czekają na gości duże i wygodne łóżka z materacami firmy Hilding oraz przeszklone łazienki.
Entuzjaści nowoczesnych rozwiązań docenią udogodnienia dostępne w hotelu – bezpłatny i szybki internet, prosty i błyskawiczny proces zameldowania i wymeldowania dzięki check-in kioskom, darmowa kawa z ekspresów wysokociśnieniowych jak również możliwość sterowania za pomocą tabletu funkcjami pokoju takimi jak temperatura czy oświetlenie.

PURO Hotels to pierwsza lifestylowa sieć hotelowa na polskim rynku. Jakość, której nie było wcześniej w polskim hotelarstwie. Firma posiada swoje obiekty we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku, wszystkie w ścisłych centrach miast.

PURO Hotel Wrocław, ul. Pawła Włodkowica 6, 50-072 Wroclaw

Poznaj moje miejsca
PAULINA KOLONDRA
24
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Poznaj inne miejsca, które poleca Label Magazine

Argentyńskie steki we Wrocławiu

Tłok w Tłoku? Nic dziwnego

Śniadanie w rytmie slow

Od 65 lat ich paliwem jest pasja

(Nie)kochany gluten

Kawa i książki – czego chcieć więcej?

To miejce to MUS!

Gofry w klimacie PRLu!

Relaks w Relaksie

Śniadanie o 7:00 rano? Zapraszamy

Gwar, śmiech, brzdęk kieliszków i talerzy

Rzucają mięsem na kolana!

Taki haos kochamy!

Wypiekarnia przyjemności

Blisko Warszawy, blisko natury

Taszka – Drink, Dine, Experiment!

Zapraszamy literkę u!

Uwaga łasuchy! To miejsce jest dla was!

Mazurskie czy chinkali?

Sprawdź jak smakują Karaiby!