Image Map Image Map

IDEA FIX - jedyne takie miejsce

„Spragnieni nowych inspiracji, zastrzyku piękna i pomysłowości wspieramy tych, którzy chcą tworzyć” takie hasło przyświeca pierwszemu w Krakowie sklepowi, który od 2009 roku łączy funkcje sprzedażowe z licznymi wydarzeniami zarówno artystycznymi, rozrywkowymi, biznesowymi oraz edukacyjnymi.
W IDEA FIX oprócz możliwości dokonania zakupów z kolekcji 100 polskich projektantów – nie tylko ubrań, ale i akcesoriów, biżuterii, butów, sztuki użytkowej, lamp, wyposażenia wnętrz, mebli, można także wziąć udział w wernisażach malarskich i fotograficznych, uczestniczyć w pokazach mody, projekcjach filmów, wykładach, warsztatach, konferencjach. W części wnętrzarskiej przestrzeni można posłuchać porad architekta i skorzystać z jego usług, a w części kawiarnianej napić się kawy lub orzeźwiających, naturalnych napojów polskiej produkcji. IDEA FIX jest miejscem spotkań kreatywnych, życzliwych ludzi i profesjonalnej instytucji, dzięki pomocy której, prawdziwi pasjonaci, mogą zaprezentować swoje pomysły i spotkać się z konkretnym odbiorcą, zyskać niezbędną wiedzę do rozpoczęcia działalności w sektorze modowym, porozmawiać o sztuce, modzie, designie. IDEA FIX to miejsce, w którym polski, kreatywny biznes spotyka się wielowymiarowo, na różnych płaszczyznach.
IDEA FIX wspiera polska sztukę użytkową, projektantów ubrań, akcesoriów, mebli i twórców szeroko pojętego Urban Artu. W koncept sklepie przy ul. Bocheńskiej 7 można znaleźć krótkie serie najlepszych, kreatywnych, polskich projektantów, designerów oraz dzieła polskich utalentowanych pisarzy, grafików, muzyków i innych artystów.

IDEA FIX, Bocheńska 7, Kraków

Poznaj moje miejsca
JOLANTA PIĄTEK
29
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Poznaj inne miejsca, które poleca Label Magazine

Argentyńskie steki we Wrocławiu

Tłok w Tłoku? Nic dziwnego

Śniadanie w rytmie slow

Od 65 lat ich paliwem jest pasja

(Nie)kochany gluten

Kawa i książki – czego chcieć więcej?

To miejce to MUS!

Gofry w klimacie PRLu!

Relaks w Relaksie

Śniadanie o 7:00 rano? Zapraszamy

Gwar, śmiech, brzdęk kieliszków i talerzy

Rzucają mięsem na kolana!

Taki haos kochamy!

Wypiekarnia przyjemności

Blisko Warszawy, blisko natury

Taszka – Drink, Dine, Experiment!

Zapraszamy literkę u!

Uwaga łasuchy! To miejsce jest dla was!

Mazurskie czy chinkali?

Sprawdź jak smakują Karaiby!