Image Map Image Map

HINT Food & Drinks

Gdzie zjeść dobry obiad we Wrocławiu? To jedno z najczęstszych pytań, które słyszę, czytam w smsie, czy na facebooku. I bardzo dobrze! Bo oznacza, że odwiedzający Wrocław chcą zjeść smacznie i wybrać trafnie przyjazny lokal. Polecam nowe miejsce na kulinarnej mapie Wrocławia, które jest już na mojej osobistej liście ulubionych. HINT to stylowe bistro serwujące klasyki we współczesnym wydaniu a także duży wybór lokalnych piw rzemieślniczych. W menu opartym na tradycyjnych składnikach w zupełnie nowym wydaniu królują sezonowe, zdrowe, regionalne produkty. Wyrabiany na miejscu makaron oraz bajgle własnej roboty zdążyły już podbić serca gości! HINT jest zlokalizowany w hotelu PURO, jednak w niczym nie przypomina typowej hotelowej restauracji. Panuje tu swobodna, nieformalna i przyjemna atmosfera, a poza niebanalną kuchnią miłośników designu z pewnością zachwyci skrupulatnie wybrana selekcja książek i albumów dostępnych w HINT. W cieplejsze dni można również delektować się specjałami HINT w pięknym, bujnym ogrodzie lub na tarasie.
Aranżacją wnętrza restauracji zajęły się lokalne talenty - architekci ze studia BUCK, którzy inspirację czerpali z motywu kolorowych kafli często obecnych w starych wrocławskich kamienicach. Widoczna jest tu dbałość o detale, w wystroju restauracji znajdziemy klasyki designu takie krzesło Domus by Artek czy lampy Gubi. Warto zapamiętać ten adres.


HINT, Pawła Włodkowica 6, WrocławPoznaj moje miejsca
PAULINA KOLONDRA
24
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Poznaj inne miejsca, które poleca Paulina Kolondra

„Zero konserwantów, zero barwników, dużo świeżości i radości z tego, co robimy"

Czasami człowiek ma ochotę się zaszyć gdzieś z kubkiem dobrej kawy, z dala od tłoku

To nie tylko kawiarnia, to osobowość! Mowa o Etno Café.Nie samym chlebem żyje człowiek… ale dobre pieczywo jest grzechu warte