Image Map Image Map

The Bell, nowe czarujące miejsce na Saskiej Kępie

Mieszkająca w Warszawie Monica, projektantka, i Luksemburczyk Gilbert marzyli wspólnie o stworzeniu miejsca, które od progu zaczaruje atmosferą, pięknem wnętrza, ciepłem i profesjonalną obsługą. Chcieli zaproponować swoim gościom coś więcej niż doskonałe jedzenie w przystępnych cenach i najlepsze gatunkowo trunki, dlatego też otwartą niedawno The Bell nie nazywają restauracją. To Eatery - bo tak jak w najpopularniejszych miejscach Nowego Jorku, ma łączyć ludzi w jednym miejscu, by na chwilę zatrzymać czas i pozwolić im cieszyć się chwilą tu i teraz.
A powodów ku temu jest wiele… Doskonale wpasowane w atmosferę kulturalnej Saskiej Kępy miejsce wita gości pięknym, zaprojektowanym przez Kingę Mostowik wnętrzem, utrzymanym w stylistyce modern. Tu kolor butelkowej zieleni łączy się z różnymi odcieniami drewna, złota oraz ponadczasowymi czernią i bielą. Ogromna szklana witryna zdradza szczegóły atmosfery miejsca, a czarna markiza dodaje kosmopolitycznego charakteru.
Charakter ma też Szef Kuchni. Zwycięzca pierwszej edycji programu Hell’s Kitchen Łukasz Kawaller pragnie, by na talerzach gości The Bell znalazło się to, co najlepsze. Sezonowe owoce i warzywa, polskie zioła, ryby i mięsa od najlepszych dostawców, sery i przetwory od lokalnych cudotwórców. Skrupulatnie dobrane składniki, połączone w niecodzienne potrawy pozwalają The Bell być miejscem wyjątkowym. Krótką, acz bogata w to co dobre kartę dopełniają najlepsze gatunkowo wina i szampany, alkohole z najwyższej półki oraz herbaty i kawy przywiezione z różnych zakątków świata.
Wisienką na torcie Monici i Gilberta jest pięknie zaprojektowany ogród, który od wczesnej wiosny do późnej jesieni będzie czarował atmosferą, i którego nastrój wieczorami dopełnią licznie palące się świece.

The Bell, ul. Zwycięzców 21, Warszawa
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Warszawa. Poznaj inne polecane miejsca

Pora na Epokowe odkrycia kulinarne

W imię przyjemności!

Tu, wypada czytać przy jedzeniu

Tutaj od rana do nocy celebruje się życie

Kawa i hasztagi

Kawiarniana oaza na Bemowie

Słodki Frank jest kobietą

Sentymentalne imaginarium

Energia krakowskiego Kazimierza

Więcej niż sklep

W porcelanowym raju

Rozkoszne smaki Bibendy

Od 65 lat ich paliwem jest pasja

Gofry w klimacie PRLu!

Gwar, śmiech, brzdęk kieliszków i talerzy

Blisko Warszawy, blisko natury

Po 25 latach pobytu we Francji, właściciele lokalu przyjechali do Warszawy.

Design lovers, to miejsce powstało z myślą o was!

Oplątwy, po angielsku nazywane air plants, nie potrzebują do życia podłoża

Raj w Niebie to godny polecenia lokal specjalizujący się w kuchni hawajskiej.