Image Map Image Map

Blisko Warszawy, blisko natury

Wybudowany nad brzegiem Narwi, jednej z najczystszych polskich rzek, Hotel Narvil Conference & Spa stanowi połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z eleganckim hotelem i ekskluzywnym spa.
Hotel Narvil położony jest w Serocku, w pobliżu Jeziora Zegrzyńskiego zaledwie 40 minut jazdy od centrum Warszawy. Jego bryła została w harmonijnie sposób wkomponowana w otaczający go krajobraz. Cień na jednym z patio zapewnia 18 wielkich lip, a na drugim – stuletni dąb. Narvil jest podzielony na dwie strefy – biznesową i służącą do wypoczynku. Dzień spędzony tu tak, jak każdy lubi najbardziej – na kontemplacji przyrody, aktywnym wypoczynku w terenie, rozrywce w hotelu czy zabiegach relaksacyjnych i pielęgnacyjnych – najlepiej zakończyć smakowitą kolacją w ekskluzywnej restauracji Aruana.
Hotel zapewnia komfortowe warunki pracy podczas spotkań, konferencji oraz warsztatów biznesowych. Są w nim: 33 różnej wielkości sale konferencyjne, umożliwiające zarówno kameralne spotkania, jak i organizację dużych konferencji, kongresów i eventów. Największa sala Amazonka ma 1650 m2. Może pomieścić ponad 1000 osób. Hotel wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie i udogodnienia do przeprowadzania dużych eventów i wydarzeń artystycznych.
W Hotelu Narvil znajduje się restauracja Aruana, której nazwa pochodzi od słodkowodnej ryby, pływającej w hotelowym akwarium. Menu restauracji tworzone przez Szefa Kuchni Witka Iwańskiego zawiera potrawy przygotowane na bazie lokalnych składników, uzupełnianych propozycjami sezonowymi. Niektóre z wykorzystywanych ziół, kwiatów i warzyw są uprawiane w hotelowym ogrodzie. Specjalnością Restauracji Aruana jest nowoczesna kuchnia polska – tradycyjny smak podany w nowy, intrygujący sposób. We wrześniu 2013 roku restauracja Aruana zdobyła pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach konkursu Wine & Food Noble Night. Restauracja Aruana jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała rekomendację organizacji Slow Food a Szef Kuchni Witek Iwański został nagrodzony „Młody Talent” Gault&Millau, w trakcie gali promującej pierwszą edycję polskiej wersji przewodnika.
Punktem obowiązkowym wizyty jest odwiedzenie Niagara Spa. To podróż do niezwykłych zakątków świata, gdzie króluje spokój i relaks, czerpany z oryginalnych ceremonii wellness i luksusowych zabiegów. Wielką popularnością cieszą się masaże wykonywane przez terapeutów z Filipin oraz zabiegi relaksujące, oczyszczające i upiększające. O najwyższej jakości usług Niagara Spa i wyjątkowości miejsca świadczą przyznane w 2013 i 2014 roku pierwsze miejsca w prestiżowym konkursie wSPAniałe SPA oraz nagroda Prestige Spa Design dla najpiękniejszego spa w Polsce, którą przyznano w trakcie Europejskiego Kongresu Spa w 2013 roku.
Hotel Narvil to miejsce niezwykle inspirujące, w którym natura łączy się z wysmakowanym designem. W 2016 został otrzymał nagrodę Super Star Award w konkursie Hotel Brand Awards.

Hotel Narvil Conference & Spa, Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
Poznaj moje miejsca
KASIA RUTKOWIAK
28
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Poznaj inne miejsca, które poleca Label Magazine

Argentyńskie steki we Wrocławiu

Tłok w Tłoku? Nic dziwnego

Śniadanie w rytmie slow

Od 65 lat ich paliwem jest pasja

(Nie)kochany gluten

Kawa i książki – czego chcieć więcej?

To miejce to MUS!

Gofry w klimacie PRLu!

Relaks w Relaksie

Śniadanie o 7:00 rano? Zapraszamy

Gwar, śmiech, brzdęk kieliszków i talerzy

Rzucają mięsem na kolana!

Taki haos kochamy!

Wypiekarnia przyjemności

Taszka – Drink, Dine, Experiment!

Zapraszamy literkę u!

Uwaga łasuchy! To miejsce jest dla was!

Mazurskie czy chinkali?

Sprawdź jak smakują Karaiby!

Selekcja oraz jakość odgrywa tutaj kluczową rolę