Image Map Image Map

Kawa i hasztagi

Kiedy nad głowami unoszą się świetliste hasztagi, świat wirtualny zaczyna przenikać do realu. Tak dzieje się w Kawiarni #TAG, zaprojektowanej przez studio mode:lina™ z myślą o wszystkich Instagramerach, Youtuberach i Snapchaterach. To kawiarnia, w której poza świeżo zaparzoną kawą znajdziemy przestrzeń warsztatową oraz miejsce do pracy nad kolejnymi viralami.
Przestrzeń stu dwudziestu metrów kwadratowych została podzielona przez architektów na trzy strefy. Pierwsza to strefa jasna - to tutaj znajdziemy się po wejściu do wnętrza z ulicy i to tutaj wypijemy kawę i zrelaksujemy się w wygodnym fotelu. Strefa błękitna to miejsce przeznaczone na organizację warsztatów i większych spotkań. Od reszty kawiarni oddzielają ją jasnoniebieskie zasłony i ścianki wykończone setkami tekturowych kubków. Trzecia, ciemna strefa, jest najbardziej kameralna i idealnie nadaje się do, wymagających skupienia, biznesowych śniadań czy brunchów.
Wszystkie te części przenikają się, ale są autonomiczne, również pod względem stylu - są jak kolejne posty w mediach społecznościowych: każdy z innej bajki, ale widać w nich pewne wspólne cechy. Nie brakuje tutaj również elementów dekoracji stworzonych specjalnie, aby pobudzić kreatywność. Na tle ścianki z tapetą w wielobarwne litery można wykonać ciekawe zdjęcia. To niemal konieczność, bo w cenie kawy otrzymujemy gadżety i sprzęt niezbędne do tworzenia intrygujących i angażujących treści. Pijemy kawę i działamy! #tagujemy!Kawiarnia #TAG, Prosta 53, Warszawa
Zamów prenumeratę
LABEL MAGAZINE
Umów się na jazdę próbną
RADOŚĆ Z JAZDY BMW I3
Warszawa. Poznaj inne polecane miejsca

Pora na Epokowe odkrycia kulinarne

W imię przyjemności!

Tu, wypada czytać przy jedzeniu

Tutaj od rana do nocy celebruje się życie

Kawiarniana oaza na Bemowie

Słodki Frank jest kobietą

Sentymentalne imaginarium

Energia krakowskiego Kazimierza

Więcej niż sklep

W porcelanowym raju

Rozkoszne smaki Bibendy

Od 65 lat ich paliwem jest pasja

Gofry w klimacie PRLu!

Gwar, śmiech, brzdęk kieliszków i talerzy

Blisko Warszawy, blisko natury

Po 25 latach pobytu we Francji, właściciele lokalu przyjechali do Warszawy.

Design lovers, to miejsce powstało z myślą o was!

Oplątwy, po angielsku nazywane air plants, nie potrzebują do życia podłoża

Raj w Niebie to godny polecenia lokal specjalizujący się w kuchni hawajskiej.

Mango Vegan to sieć kilku lokali streetfoodowych ze zdrową żywnością wegańską.