O nas

Istnieją pozytywne uzależnienia.

Do takich na pewno zalicza się nasze zamiłowanie do piękna – i to nie tylko na poziomie estetyki, lecz także funkcjonalności, społecznej odpowiedzialności czy innowacyjności.

W „LABELu” przedstawiamy kreatywnych, zdolnych ludzi – konkretne przykłady na to, że pasja i wiara w marzenia to wartości, którym chcemy być wierni. Pokazujemy Wam niezwykłe, wyszukane przedmioty, bo chcemy żyć piękniej, lepiej, ciekawiej.

Każde wydanie „LABELa” to nowy rozdział. Nie ma tu czasu na nudę, marazm i powtarzalność. Czasem najpierw pojawia się pomysł na temat numeru, a potem okładka – czasem odwrotnie.

Często zdarza się też tak, że pod wpływem bodźca czy zdjęcia, które powala nas na kolana, w kilka sekund zmieniamy wszystko. I cieszymy się, że możemy to zrobić! Bowiem najważniejszą cechą naszej pracy jest przede wszystkim WOLNOŚĆ.

Nie ma tu żadnych schematów, nic narzuconego z góry – wyłącznie ciekawość świata, tylko nasze decyzje i realizacje naszych wyobrażeń.

„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

Steve Jobs

„LABEL” powstaje tam, gdzie są twórczy ludzie z pasją i kreatywna energia. Pracujemy wszędzie, gdzie chcemy. Wystarczy, że nasze nogi i plecy znajdą podparcie, a komputer połączy się z wi-fi. Zdarza się, że najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy np. w samolocie, ale na służbowe spotkania umawiamy się raczej na ziemi – choćby w naszej biurowej przestrzeni w Warszawie.

Rozmawiamy zarówno z początkującymi, jak i twórcami-ikonami, których podziwiamy od lat. Z zapartym tchem, a często ze wzruszeniem, słuchamy opowieści o ich doświadczeniu, życiu i pracy. Niejednokrotnie rozmowy te wpływają nie tylko na tematy podejmowane w „LABELu”, lecz także na nasze osobiste decyzje. Powiedzieć, że nas inspirują, to za mało. Dzięki nim niejednokrotnie otwiera się dla nas nowa przestrzeń, pojawiają się odważne pomysły. Różnice między nami a innymi budzą naszą ciekawość, a podobieństwa budują porozumienie.

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać.

Walt Disney

Współpracujemy z ludźmi, którzy podobnie jak my cenią wolność i swobodę twórczą, a przede wszystkim są PASJONATAMI tego, co robią. Często realizują się również w innych dziedzinach i przestrzeniach odległych od redakcyjnego biurka. Wspieramy ich w tym i cieszymy się z ich sukcesów.

>Paweł Rafa

Paweł Rafa

albo robi rzeczy zjawiskowe, albo nie robi ich wcale. Twórca magazynów „LABEL” i „& LIVING”. Kreatywna dusza, esteta i perfekcjonista w jednym. Nie znosi kompromisów. Takie połączenie cech charakteru okazuje się zbawienne dla magazynów, w których dba przede wszystkim o ich wizualną stronę. Jego pasją jest eksplorowanie najdalszych zakątków świata, a inspirujących treści poszukuje we wciąż odkrywanych kulturach. Nade wszystko ceni własną wolność i niezależność, również twórczą. Cieszy się, gdy swoją pracą może inspirować innych.

>Magda Świć

Magda Świć

twórczyni magazynów „LABEL” i „& LIVING”. Na co dzień uporządkowana germanistka, która ćwiczy jogę. Pod fasadą zewnętrznego spokoju Magdy kryje się wybuchowy ładunek kreatywności. Inspiruje ją wszystko, ale najbardziej Berlin. Jej wielką miłością jest papier, w domowej biblioteczce zgromadziła imponujący zbiór magazynów i albumów. Najbardziej cieszy ją to, że „LABEL” rozkwita i podbija świat.

>Zuzanna Skalska

Zuzanna Skalska

jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim dizajnie. Od początku „LABELa” trzyma rękę na pulsie najważniejszych wydarzeń w świecie i wskazuje nam przestrzenie warte eksploracji. Jako światowej sławy analityk trendów ds. dizajnu, innowacji i biznesu dzieli się swoją wiedzą z nami oraz naszymi czytelnikami. Na co dzień działa w obrębie własnej marki 360inspiration.nl.

>Bartek Szeląg

Bartek Szeląg

z pasją rozmawia z naszymi klientami, chętnie dzieląc się rozległą wiedzą na temat dizajnu. Poza architekturą i dobrym wzornictwem Bartek interesuje się gitarami i – jak sam mówi – trochę sobie na nich brzdąka w wolnych chwilach. Jego inną zajawką jest motoryzacja w każdej postaci.

>Marta Mikiel

Marta Mikiel

dziennikarka, która wciąż zdradza pisanie dla innych zadań, np. akcji charytatywnych, projektów komunikacyjnych czy eventów sportowych. Na szczęście nieustannie do pisania wraca. Formą, w której czuje się najlepiej, jest wywiad. Przepytała już panteon gwiazd i osobowości z bardzo różnorodnych dziedzin i specjalności – od świata sztuki poprzez sport i naukę aż po gospodarkę.

>Lucyna Redo

Lucyna Redo

z wykształcenia jest biologiem, ale porzuciła pracę w poważnym naukowym instytucie na rzecz pracy w wydawnictwie. Zamiłowanie do magazynów drukowanych wyniosła z domu, a jej pasją jest tworzenie biżuterii. Na spotkaniach z naszymi klientami Lucy czuje się jak ryba w wodzie.

>Izabela Zięba

Izabela Zięba

lubi dobrą architekturę i Włochy, nie znosi wyświechtanych zwrotów i zużytych słów oraz określenia „dizajnerskie”. W „LABELu” pracuje jako dziennikarka oraz wspiera nas w pracach redakcyjnych. W wolnych chwilach pisze książki dla dzieci.

>Anna Jankowska

Anna Jankowska

dziennikarka i fotografka. Ponad sześć miesięcy w roku spędza w podróży w poszukiwaniu pięknych miejsc, ciekawych ludzi i intrygujących tematów. Uważa się za wyjątkową szczęściarę, bo żyje swoją pasją i na co dzień realizuje ją w pracy. Ma totalnego hopla na punkcie dizajnerskich foteli i krzeseł, więc w jej domu miejsc do siedzenia jest aż nadto.

Katarzyna Rogowska

redaktor wydawnicza i content writerka. Pasjonatka swojego zawodu. Porzuciła prowadzenie działu wydawniczego w instytucie naukowym, żeby jako wolny strzelec móc tworzyć i redagować teksty bliższe jej sercu. Robi to m.in. do drukowanych wersji magazynów „LABEL” i „& LIVING”. Jest skarbnicą pomysłów, więc zarówno zawodowo, jak i prywatnie uwielbia wszystko usprawniać. Umie zrobić coś z niczego. Na co dzień dużo czyta, oswaja lęki adoptowanego psa, ćwiczy jogę i marzy o wyprowadzce na wieś. Znajduje wiele powodów do radości.

Joanna Sokołowska

już w dzieciństwie wypełniała ją kreatywna energia. Z tego powodu wolny czas lubiła spędzać na szeroko pojętym tworzeniu. To zamiłowanie zostało jej do teraz. Właśnie z tego powodu po zdaniu egzaminu adwokackiego poczuła potrzebę zmiany kierunku swojej drogi zawodowej. Złożyła CV do „LABELa”. Dziś jako członek redakcji pisze i redaguje teksty, a także prowadzi media społecznościowe. Uwielbia piękne magazyny i książki – z przyjemnością bierze udział w ich powstawaniu.

Piotr Tarasiuk

grafik. Przez wiele lat współpracował z wieloma magazynami o wnętrzach i dizajnie. Choć w „LABELu” kontynuuje tę przygodę, to wciąż odkrywa w niej coś fascynującego. Na co dzień pasjonat ładnych rzeczy – od krojów pisma po niekoniecznie potrzebne artefakty z różnych czasów. Mruga w nim ciekawość świata, kolorów, smaków i ludzkich umiejętności do przetwarzania otaczającej rzeczywistości w zjawiska popularnie zwane dizajnem.

Magda Burkiewicz

do internetowego i drukowanego wydania „LABELa” pisze o wnętrzach, dizajnie i architekturze. Uwielbia włóczęgę pod każdą postacią: górską, kajakową, rowerową i miejską. Dla tej ostatniej potrafi przemierzyć dziesiątki kilometrów na nogach, by zajrzeć w najmniej oczywiste zakamarki miasta. Kiedyś produkowała podcasty, teraz nałogowo ich słucha.

LABEL PUNKS

LABEL PUNKS to agencja kreatywna zajmująca się marketingiem 360°, czyli kompleksowymi działaniami marketingowymi opartymi na holistycznej strategii. W ramach LABEL PUNKS działa wydawnictwo, które wypuszcza na rynek magazyny oraz książki. To także LABEL STUDIO tworzące niestandardowe publikacje custom publishing oraz LABEL ART zajmujące się organizacją wystaw i innych wydarzeń o charakterze artystycznym. Jako marka jesteśmy niezwykle spójni – nasze przedsięwzięcia po prostu się uzupełniają.

Wiele działań marketingowych oferujemy również firmom, z którymi mamy przyjemność współpracować. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby, potrafimy słuchać i zaskoczyć pomysłem szytym na miarę. Możemy razem stworzyć kreatywną strategię marketingową, wystawę, wydać album, przejąć Twoje media społecznościowe albo zrobić coś zupełnie szalonego. Bo jesteśmy twórczy, a nie odtwórczy.

LABEL 59 – „Rzemiosło wczoraj, dziś i jutro”„& Living” 27 „Kolory Europy”
Online to za mało? Zamów prenumeratę do domu lub biura

Zbieraj inspiracje, zapisuj artykuły, kupuj dizajn

Brak produktów w koszyku

+ Dodaj prenumeratę

Produkty brutto 0,00 zł

Produkty netto 0,00 zł

Aktywowano kupon:

Podsumowanie 0,00 zł

Przejdź do zamówienia

LABEL Magazine

LIVING MagazinePolska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową Lifestyle

Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową

Przymusowa domowa kwarantanna to dla niektórych pułapka bez możliwości ucieczki. Ofiary przemocy domowej zostały zamknięte w swoich domach wraz z krzywdzącymi ich agresorami. Polska licealistka stworzyła niezwykłą inicjatywę, która ma pomóc walczyć z przemocą domową podczas epidemii.

IKEA stworzyła kolekcję dla zwierząt Dizajn

IKEA stworzyła kolekcję dla zwierząt

Właściciele kotów i psów dla swoich pupili są w stanie zrobić niemal wszystko. Zwierzęta zajmują nie tylko szczególne miejsce w sercach właścicieli, ale i w ich domach. Dlatego też IKEA stworzyła specjalną kolekcję dla psów i kotów...

Guggenheim udostępnia za darmo ponad 200 książek o sztuce Sztuka

Guggenheim udostępnia za darmo ponad 200 książek o sztuce

To nie lada gratka dla fanów sztuki. Muzeum imienia Solomona R. Guggenheima udostępniło ponad 200 książek i albumów o sztuce na swojej stronie internetowej. Zupełnie za darmo...

IKEA zmienia swoje logo Wnętrza

IKEA zmienia swoje logo

IKEA to jedna z najbardziej znanych meblowych marek świata. Kultowe są nie tylko produkowane przez szwedzką markę meble takie jak regał Billy czy też fotel POÄNG, ale także sama jej identyfikacja...

Polak uznany najlepszym na świecie twórcą fotografii czarno-białej Lifestyle

Polak uznany najlepszym na świecie twórcą fotografii czarno-białej

12 kwietnia ogłoszono wyniki prestiżowego Konkursu Fotograficznego One Eyeland na dziesięciu najlepszych twórców fotografii czarno-białej na świecie. Pierwsze miejsce zajął w nim polski fotograf Szymon Brodziak, potwierdzając tym samym swoje miejsce w światowej czołówce artystów zajmujących się...

Polska restauracja otrzymała tytuł najpiękniejszej na świecie Wnętrza

Polska restauracja otrzymała tytuł najpiękniejszej na świecie

O tym, że polskie restauracje i kawiarnie mogą się pochwalić doskonałymi wnętrzami nie musimy nikogo przekonywać – wystarczy zajrzeć do naszego ostatniego albumu „Urban Guide”. Dla nieprzekonanych mamy jeszcze jeden argument: wrocławska restauracja zyskała ostatnio tytuł najpiękniejszej na...

Ogromna wystawa Fridy Kahlo dostępna online za darmo! Sztuka

Ogromna wystawa Fridy Kahlo dostępna online za darmo!

Frida Kahlo to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci świata sztuki XX wieku. Szerszej publiczności znana jest dzięki kultowemu już filmowi „Frida” z Salmą Hayek w roli głównej...

Chińskie miasta widma Architektura

Chińskie miasta widma

Są ich dziesiątki a każde zamiast milionów zamieszkują „zaledwie” tysiące Chińczyków tworząc opustoszałe scenerie jak z apokalipsy. Miasta-widma Państwa Środka są przerażające i fascynujące za razem. Zobaczcie!

Wielki powrót Muminków Lifestyle

Wielki powrót Muminków

Historia Muminków stworzona przez Tove i Larsa Janssonów w Finlandii uważana jest za dobro narodowe. Mała Mi, Migotka czy Włóczykij to postaci rozpoznawalne niemal w całej Europie. Teraz Muminki powracają, tym razem w formie animowanego serialu...

Aleksandra Woroniecka szefową mody paryskiego Vogue! Lifestyle

Aleksandra Woroniecka szefową mody paryskiego Vogue!

"Vogue” to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów na świecie. Takich osób jak Anna Wintour, Grace Coddington, Carine Roitfeld czy też Emmanuelle Alt w świecie mody nikomu nie trzeba przedstawiać. Teraz do tego grona dołączyła Aleksandra Woroniecka...

Polska marka tworzy fronty do szafek IKEA Dizajn

Polska marka tworzy fronty do szafek IKEA

Nieszablonowe fronty do szafek IKEA? Pisaliśmy już o takich inicjatywach jak Plykea (fronty ze sklejki) czy też o marce Superfront. Teraz nadszedł czas na polską firmę specjalizującą się w ty temacie - FRØPT...

Poznańska restauracja zakazuje wstępu z dziećmi Lifestyle

Poznańska restauracja zakazuje wstępu z dziećmi

Właściciele poznańskiej restauracji Parma i Rukola Caffe &Ristorante zdecydowali się na wprowadzenie zakazu wstępu dzieci do lat 6. Swoją decyzję uzasadniają wizytą wyjątkowo trudnych klientów z dziećmi, po których sprzątanie restauracji zajęło co najmniej kilka godzin...

700-metrowy apartament w Krakowie wystawiony na sprzedaż Wnętrza

700-metrowy apartament w Krakowie wystawiony na sprzedaż

Ten niezwykły apartament to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych inwestycji w Polsce. Jego powierzchnia to aż 700 metrów kwadratowych, a za projekt wnętrza odpowiada paryska pracownia Gottesman - Szmelcman...

Reakcja IKEA na pogryzione atrapy jabłek w Lublinie Lifestyle

Reakcja IKEA na pogryzione atrapy jabłek w Lublinie

Przy okazji otwarcia nowego sklepu IKEA w Lublinie głośno było o klientach, którzy nie mogli doczekać się otwarcia popularnego sklepu. Niektórzy z nich skusili się na porozstawiane na wystawach zielone jabłka, które okazały się atrapami...

Wzruszająca reklama odrzucona przez adidas Lifestyle

Wzruszająca reklama odrzucona przez adidas

Młody student nakręcił reklamę adidasa, która stała się już internetowym hitem. Przed publikacją usiłował skontaktować się z marka, jednak po wysłaniu swojego video nie dostał żadnej odpowiedzi. Czy adidas przegapił najlepszą reklamę w swojej historii...

Nowy katalog IKEA 2018 Dizajn

Nowy katalog IKEA 2018

Wielu z nas ma w domu katalog szwedzkiej sieci, a najwięksi miłośnicy marki czekają na niego już od miesięcy. Zobaczcie, co zaproponuje nam IKEA w nowym sezonie...

Mieszkania w starych kamienicach Wnętrza

Mieszkania w starych kamienicach

Stare kamienice to jeden z naszych ulubionych tematów. Wysokie sufity, sztukaterie, zabytkowy parkiet – czego chcieć więcej? Takiej przestrzeni niewiele potrzeba by wyglądała naprawdę spektakularnie.

Polska firma wymyśliła dom, który złożysz w 3 dni! Architektura

Polska firma wymyśliła dom, który złożysz w 3 dni!

Dom, który jest tani, można go złożyć w trzy dni i na dodatek produkuje energię. Niemożliwe? Polski start-up udowadnia, że jednak możliwe...

Arka Koniecznego najlepszym domem świata według magazynu Wallpaper*! Architektura

Arka Koniecznego najlepszym domem świata według magazynu Wallpaper*!

Pracownia Roberta Koniecznego święci ostatnio same triumfy. Niedawno budynek Centrum Dialogu przełomy został wyróżniony tytułem „World Building of the Year 2016”, teraz doceniona została inna realizacja architekta...

W razie przyjęcia zgłoszenia na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
Label Magazine zastrzega sobie selekcję zgłoszeń.