O nas

Istnieją pozytywne uzależnienia.

Do takich na pewno zalicza się nasze zamiłowanie do piękna – i to nie tylko na poziomie estetyki, lecz także funkcjonalności, społecznej odpowiedzialności czy innowacyjności.

W „LABELu” przedstawiamy kreatywnych, zdolnych ludzi – konkretne przykłady na to, że pasja i wiara w marzenia to wartości, którym chcemy być wierni. Pokazujemy Wam niezwykłe, wyszukane przedmioty, bo chcemy żyć piękniej, lepiej, ciekawiej.

Każde wydanie „LABELa” to nowy rozdział. Nie ma tu czasu na nudę, marazm i powtarzalność. Czasem najpierw pojawia się pomysł na temat numeru, a potem okładka – czasem odwrotnie.

Często zdarza się też tak, że pod wpływem bodźca czy zdjęcia, które powala nas na kolana, w kilka sekund zmieniamy wszystko. I cieszymy się, że możemy to zrobić! Bowiem najważniejszą cechą naszej pracy jest przede wszystkim WOLNOŚĆ.

Nie ma tu żadnych schematów, nic narzuconego z góry – wyłącznie ciekawość świata, tylko nasze decyzje i realizacje naszych wyobrażeń.

„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”

Steve Jobs

„LABEL” powstaje tam, gdzie są twórczy ludzie z pasją i kreatywna energia. Pracujemy wszędzie, gdzie chcemy. Wystarczy, że nasze nogi i plecy znajdą podparcie, a komputer połączy się z wi-fi. Zdarza się, że najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy np. w samolocie, ale na służbowe spotkania umawiamy się raczej na ziemi – choćby w naszej biurowej przestrzeni w Warszawie.

Rozmawiamy zarówno z początkującymi, jak i twórcami-ikonami, których podziwiamy od lat. Z zapartym tchem, a często ze wzruszeniem, słuchamy opowieści o ich doświadczeniu, życiu i pracy. Niejednokrotnie rozmowy te wpływają nie tylko na tematy podejmowane w „LABELu”, lecz także na nasze osobiste decyzje. Powiedzieć, że nas inspirują, to za mało. Dzięki nim niejednokrotnie otwiera się dla nas nowa przestrzeń, pojawiają się odważne pomysły. Różnice między nami a innymi budzą naszą ciekawość, a podobieństwa budują porozumienie.

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać.

Walt Disney

Współpracujemy z ludźmi, którzy podobnie jak my cenią wolność i swobodę twórczą, a przede wszystkim są PASJONATAMI tego, co robią. Często realizują się również w innych dziedzinach i przestrzeniach odległych od redakcyjnego biurka. Wspieramy ich w tym i cieszymy się z ich sukcesów.

>Paweł Rafa

Paweł Rafa

albo robi rzeczy zjawiskowe, albo nie robi ich wcale. Twórca magazynów „LABEL” i „& LIVING”. Kreatywna dusza, esteta i perfekcjonista w jednym. Nie znosi kompromisów. Takie połączenie cech charakteru okazuje się zbawienne dla magazynów, w których dba przede wszystkim o ich wizualną stronę. Jego pasją jest eksplorowanie najdalszych zakątków świata, a inspirujących treści poszukuje we wciąż odkrywanych kulturach. Nade wszystko ceni własną wolność i niezależność, również twórczą. Cieszy się, gdy swoją pracą może inspirować innych.

>Magda Świć

Magda Świć

twórczyni magazynów „LABEL” i „& LIVING”. Na co dzień uporządkowana germanistka, która ćwiczy jogę. Pod fasadą zewnętrznego spokoju Magdy kryje się wybuchowy ładunek kreatywności. Inspiruje ją wszystko, ale najbardziej Berlin. Jej wielką miłością jest papier, w domowej biblioteczce zgromadziła imponujący zbiór magazynów i albumów. Najbardziej cieszy ją to, że „LABEL” rozkwita i podbija świat.

>Zuzanna Skalska

Zuzanna Skalska

jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim dizajnie. Od początku „LABELa” trzyma rękę na pulsie najważniejszych wydarzeń w świecie i wskazuje nam przestrzenie warte eksploracji. Jako światowej sławy analityk trendów ds. dizajnu, innowacji i biznesu dzieli się swoją wiedzą z nami oraz naszymi czytelnikami. Na co dzień działa w obrębie własnej marki 360inspiration.nl.

>Bartek Szeląg

Bartek Szeląg

z pasją rozmawia z naszymi klientami, chętnie dzieląc się rozległą wiedzą na temat dizajnu. Poza architekturą i dobrym wzornictwem Bartek interesuje się gitarami i – jak sam mówi – trochę sobie na nich brzdąka w wolnych chwilach. Jego inną zajawką jest motoryzacja w każdej postaci.

>Marta Mikiel

Marta Mikiel

dziennikarka, która wciąż zdradza pisanie dla innych zadań, np. akcji charytatywnych, projektów komunikacyjnych czy eventów sportowych. Na szczęście nieustannie do pisania wraca. Formą, w której czuje się najlepiej, jest wywiad. Przepytała już panteon gwiazd i osobowości z bardzo różnorodnych dziedzin i specjalności – od świata sztuki poprzez sport i naukę aż po gospodarkę.

>Lucyna Redo

Lucyna Redo

z wykształcenia jest biologiem, ale porzuciła pracę w poważnym naukowym instytucie na rzecz pracy w wydawnictwie. Zamiłowanie do magazynów drukowanych wyniosła z domu, a jej pasją jest tworzenie biżuterii. Na spotkaniach z naszymi klientami Lucy czuje się jak ryba w wodzie.

>Izabela Zięba

Izabela Zięba

lubi dobrą architekturę i Włochy, nie znosi wyświechtanych zwrotów i zużytych słów oraz określenia „dizajnerskie”. W „LABELu” pracuje jako dziennikarka oraz wspiera nas w pracach redakcyjnych. W wolnych chwilach pisze książki dla dzieci.

>Anna Jankowska

Anna Jankowska

dziennikarka i fotografka. Ponad sześć miesięcy w roku spędza w podróży w poszukiwaniu pięknych miejsc, ciekawych ludzi i intrygujących tematów. Uważa się za wyjątkową szczęściarę, bo żyje swoją pasją i na co dzień realizuje ją w pracy. Ma totalnego hopla na punkcie dizajnerskich foteli i krzeseł, więc w jej domu miejsc do siedzenia jest aż nadto.

Joanna Sokołowska

już w dzieciństwie wypełniała ją kreatywna energia. Z tego powodu wolny czas lubiła spędzać na szeroko pojętym tworzeniu. To zamiłowanie zostało jej do teraz. Właśnie z tego powodu po zdaniu egzaminu adwokackiego poczuła potrzebę zmiany kierunku swojej drogi zawodowej. Złożyła CV do „LABELa”. Dziś jako członkini redakcji pisze i redaguje teksty, a także prowadzi media społecznościowe. Uwielbia piękne magazyny i książki – z przyjemnością bierze udział w ich powstawaniu.

Magda Burkiewicz

do internetowego i drukowanego wydania „LABELa” pisze o wnętrzach, dizajnie i architekturze. Uwielbia włóczęgę pod każdą postacią: górską, kajakową, rowerową i miejską. Dla tej ostatniej potrafi przemierzyć dziesiątki kilometrów na nogach, by zajrzeć w najmniej oczywiste zakamarki miasta. Kiedyś produkowała podcasty, teraz nałogowo ich słucha.

LABEL PUNKS

LABEL PUNKS to agencja kreatywna zajmująca się marketingiem 360°, czyli kompleksowymi działaniami marketingowymi opartymi na holistycznej strategii. W ramach LABEL PUNKS działa wydawnictwo, które wypuszcza na rynek magazyny oraz książki. To także LABEL STUDIO tworzące niestandardowe publikacje custom publishing oraz LABEL ART zajmujące się organizacją wystaw i innych wydarzeń o charakterze artystycznym. Jako marka jesteśmy niezwykle spójni – nasze przedsięwzięcia po prostu się uzupełniają.

Wiele działań marketingowych oferujemy również firmom, z którymi mamy przyjemność współpracować. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby, potrafimy słuchać i zaskoczyć pomysłem szytym na miarę. Możemy razem stworzyć kreatywną strategię marketingową, wystawę, wydać album, przejąć Twoje media społecznościowe albo zrobić coś zupełnie szalonego. Bo jesteśmy twórczy, a nie odtwórczy.

LABEL 66 – „Wzornictwo południa Europy. Energia kolorów, moc formy, siła pasji”&LIVING 32 – Wśród kwitnących sadów i ogrodów. Architektura w dialogu z naturą
Online to za mało? Zamów prenumeratę do domu lub biura

Zbieraj inspiracje, zapisuj artykuły, kupuj dizajn

Brak produktów w koszyku

+ Dodaj prenumeratę

Produkty brutto 0,00 zł

Produkty netto 0,00 zł

Aktywowano kupon:

Podsumowanie 0,00 zł

Przejdź do zamówienia

LABEL Magazine

LIVING MagazinePolska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową Lifestyle

Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową

Przymusowa domowa kwarantanna to dla niektórych pułapka bez możliwości ucieczki. Ofiary przemocy domowej zostały zamknięte w swoich domach wraz z krzywdzącymi ich agresorami. Polska licealistka stworzyła niezwykłą inicjatywę, która ma pomóc walczyć z przemocą domową podczas epidemii.

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października Sztuka

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na wyjątkową wystawę „Picasso”, która przeniesie nas w fascynujący świat twórczości jednego z najważniejszych artystów XX wieku – Pabla Picassa. Już od 12 października w ramach wydarzenia będzie można oglądać dzieła wypożyczone z kolekcji Museo Casa Natal...

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą? Przewodnik

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą?

W tych restauracjach i barach zjecie wyśmienite jedzenie i wypijecie dobre drinki. Niestrudzonym imprezowiczom polecamy najlepsze miejsca na letnie wypady nad Wisłę, które karmią do późnych godzin nocnych.

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy Przewodnik

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy

Jedzenie na świeżym powietrzu po prostu smakuje lepiej. Gdzie w Warszawie połączymy rewelacyjne dania z klimatyczną atmosferą?

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce Przewodnik

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce

Kameralny gościniec na skraju Kaszub, pałac z widokiem na jezioro czy designerski hotel w centrum miasta? Przed zaplanowaniem urlopu o tych miejscach warto pamiętać.

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii Przewodnik

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii

Warszawa pokochała kuchnię włoską. W stolicy nie brakuje knajpek z neapolitańską pizzą, czy daniami z różnych regionów Italii. Lista jest długa, można wybierać spośród trattorii, ristorante czy osterii. Prezentujemy subiektywny przegląd włoskich restauracji, w których nakarmicie nie tylko ciało,...

Mieszkanie w stylu vintage Wnętrza

Mieszkanie w stylu vintage

Dziś zapraszamy do nowojorskiego mieszkania, za którego projekt odpowiada pracownia Frederick Tang Architecture. Z apartmentu rozciąga się bajeczny widok - mieści się ono bowiem na 13-tym piętrze wieżowca w stylu art deco pochodzącego z 1926 roku!

Piękno koloru Wnętrza

Piękno koloru

Projektantki pracę rozpoczęły od stworzenia palety barw. Z premedytacją zdecydowały się na kontrastowe odcienie zieleni i różu, dopełniając je granatem. Całość łączy geometria, która pojawia się na ścianach ale także w elementach wyposażenia. Gdański salon piękności „Tam, gdzie lubię" zachwyca!

Gdzie kupować książki w Warszawie? Przewodnik

Gdzie kupować książki w Warszawie?

Dla nałogowych pożeraczy książek — oto najlepsze księgarnie w stolicy, bez których trudno byłoby o dobrą lekturę na podróż, wakacje czy popołudnie z herbatą.

Eklektyczne wnętrze na Sarniej Wnętrza

Eklektyczne wnętrze na Sarniej

Powszechnie mówi się, że kluczem do trwałego i udanego związku jest znalezienie idealnej równowagi, balansu, złotego środka. Właśnie ta myśl przyświecała podczas projektowania architektce wnętrz ze studia LaskowskaWnętrza.

Gdyńskie klasyczne inspiracje Wnętrza

Gdyńskie klasyczne inspiracje

W Gdyni niemal od zawsze tradycja przenikała się z nowoczesnością. To miasto-ikona modernistycznej architektury kryje w sobie tak wiele i wciąż inspiruje!

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER” Lifestyle

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER”

Zobacz, jak tlen przemierza struktury ukryte głęboko pod skórą. Dzięki technologii VR twórcy spektaklu pokazują proces oddychania – od pobrania powietrza ustami do płuc, przez jego transport systemem naczyń krwionośnych do komórek, aż po uwolnienie z powrotem do świata zewnętrznego. Widzom...

Apartament w starej kamienicy Wnętrza

Apartament w starej kamienicy

To jasne, przestronne 100 metrowe mieszkanie znajduje się w secesyjnej kamienicy w sercu poznańskiej Wildy. Ta historyczna dzielnica Poznania niegdyś ciesząca się złą sławą obecnie przechodzi transformację. Kolejne kamienice zostają odrestaurowane, powstają modne restauracje i kawiarnie.

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów Sztuka

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów

Jego prace kupili m.in. Madonna, Jay-Z, Leonardo DiCaprio czy Johnny Depp. Gdyby dziś wycenić wszystkie dzieła Basquiat’a, ich rynkowa wartość przekroczyłaby kilka miliardów dolarów. Swój pierwszy obraz Cadillac Moon (1981) sprzedał wokalistce Debbie Harry, frontmance punkrockowego zespołu Blondie...

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką Lifestyle

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką

Białe meble na wysoki połysk, duże okna, które trudno umyć i masa gadżetów kuchennych oraz elektronicznych. O tym, jak się urządza mieszkania w Korei Południowej opowiada nam Wiola Błazucka, która prowadzi swój kanał na YouTube Pierogi z Kimchi.

Ona jedna a ich trzech ... i ich 60 m2 Wnętrza

Ona jedna a ich trzech ... i ich 60 m2

Wspólnie stworzyli przestrzeń w której żyją w zgodzie ze sobą a ich wnętrze w pełni uosabia to kim są, o czym marzą i do czego zmierzają. To ich kolejne mieszkanie do wyboru którego trochę skłoniła ich powiększająca się rodzina.

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce? Lifestyle

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce?

Pomimo że pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, wielu z nas rozpoczęło już sezon delektowania się lodami w plenerze. W redakcji lubimy te oryginalne smaki – lody z hibiskusa, bzu czy awokado, ale doceniamy też te klasyczne, na przykład waniliowe, czekoladowe czy truskawkowe. Gdzie w Polsce można...

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour” Lifestyle

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour”

„Golden Hour” to popularna wśród profesjonalnych fotografów i miłośników zdjęć godzina, kiedy to słońce daje wyjątkowo malowniczą, złotą poświatę, która pięknie wychodzi na zdjęciach. Nie dziwi więc, że niektórzy fani fotografii potrafią wyczekiwać tej pory godzinami.

Strajk kobiet oczami artystów! Sztuka

Strajk kobiet oczami artystów!

Sztuka nie stoi obok życia, jest z nim silnie powiązana. Wrażliwość i wyczulenie artystów na społeczno-polityczne sytuacje przekłada się na ich twórczość. Popatrzcie na ich kreatywne reakcje na strajk kobiet w Polsce.

Polska projektantka Kamila Rudnicka stworzyła zestaw do domowej inseminacji Dizajn

Polska projektantka Kamila Rudnicka stworzyła zestaw do domowej inseminacji

Coraz więcej par boryka się z problemem niepłodności lub bezpłodności, ale ich chęć posiadania potomstwa nie maleje. Dlatego polska projektantka Kamila Rudnicka postanowiła im pomóc tworząc wyjątkowy zestaw do domowej inseminacji,

Mieszkanie dla 5-osobowej rodziny na 50 metrach Wnętrza

Mieszkanie dla 5-osobowej rodziny na 50 metrach

Ceny mieszkań w Paryżu są bardzo wysokie, nie dziwi zatem, że każdy metr jest tu na wagę złota. Ten projekt to spore wyzwanie dla architektów: celem było przekształcenie jednopokojowego, 50-metrowego mieszkania w miejsce dla 5-osobowej rodziny! Tego trudnego wyzwania podjęła się pracownia Nomadic...

W razie przyjęcia zgłoszenia na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
Label Magazine zastrzega sobie selekcję zgłoszeń.