Profesjonalnie z domu - to może się udać

Zdalna praca z domu to dla wielu osób spełnienie marzeń. Jeśli są zdyscyplinowani, umieją ustalać priorytety i inicjować raportowanie z postępów zadań to nie powinni mieć problemu z przejściem na tryb zdalny. Epidemia koronawirusa przyspieszyła także decyzję firm dotyczącą akceptacji tej formy pracy. Czas poświęcany na dojazdy może być wykorzystany na pracę twórczą lub rozwój.

Autor: redaktor

https://vank.pl/pl/

Dodaj do ulubionych artykułów Usuń z ulubionych artykułów

Home office w wydaniu 1-2 razy w tygodniu wnosi nową jakość do funkcjonowania zespołu. Pozwala na zmianę sposobu myślenia, dystans, włączenie innej perspektywy, która może pomóc w postępie całej firmy. Nie da się jednak efektywnie pracować w trudnych warunkach czy na nieprofesjonalnych meblach - to szkodzi zdrowiu i motywacji. Skoro tyle zyskaliśmy, warto zadbać o wygodę, przearanżować część mieszkania czy wypożyczyć meble od firmy, która dzięki temu dostanie więcej przestrzeni dla pracowników ściśle związanych ze sprzedażą czy produkcją.

VANK kieruje swoją ofertę głównie do budynków biurowych, ale minimalistyczny design i szlachetne wykończenia biurek, stołów i krzeseł pozwalają na aranżację tych mebli także w domowym otoczeniu. Prezentujemy kolekcje, które czują się "jak w domu" oraz łatwo je ze sobą łączyć dbając o spójność i estetykę.

Najlepszym rozwiązaniem dla dzisiejszych czasów home office - kiedy pracujemy przy laptopie i równocześnie koordynujemy naukę dzieci czy odchodzimy do obowiązków domowych - jest biurko z płynną elektryczną regulacją wysokości. W ostatnich latach wiele się mówiło o umożliwieniu pracownikom pracy na stojąco, teraz okazuje się, że biurko VANK_MOVE to również doskonałe rozwiązanie w domu. Dzięki regulacji wysokości możemy dostosować poziom blatu do wzrostu wielu użytkowników: rodziców i dzieci szkolnych w różnym wieku. Możliwe jest wyposażenie biurka w nablatowy przepust kablowy i mały mediaport montowany w blacie lub listwę z 6 gniazdami montowaną pod blatem. Te elementy są bardzo ważne dla zachowania porządku w domowym biurze.

Biurko VANK_MOVE może być wykonane w wersjach: poważnej, ciemnej - do gabinetu lub w jasnej - do pokoju nastolatka lub kobiety. Ten pierwszy wybór opiera się na blacie w kolorze grafitowym lub w eleganckiej okleinie naturalnej (dąb, orzech, klon), jeśli zależy nam na wykończeniach drewnianych. Do tego dobieramy grafitowy kolor nóg i tragarz z aluminium polerowanego lub pokrytego czarnym chromem. Opcja w jasnych kolorach bazuje na białym kolorze blatu i nóg.

Stanowisko pracy można uzupełnić o fotel obrotowy VANK_V6 z ażurowym oparciem i poprawiającą domową akustykę komodę VANK_TOOR z frontami pokrytymi tapicerowanym wzorem diamentów. Pojawienie się bowiem mniejszej lub większej ilości biurowych szpargałów będzie nieuniknione. Komoda niska może być montowana z lewej lub prawej strony biurka MOVE. Komoda wysoka może służyć jako regał na profesjonalne książki i magazyny przydatne w pracy zawodowej.

Szerokie możliwości dopasowania fotela V6 sprawiają, że użytkownik dosłownie staje się jego częścią. Na szczególną uwagę zasługuje skala regulacji wysokości oparcia, przeznaczona zarówno dla niskich, jak i nieprzeciętnie wysokich osób. Fotel VANK_V6 można więc łatwo dopasować do wzrostu zarówno rodziców jak i szybko rosnących nastolatków. Podobnie jest w przypadku siły nacisku na oparcie. Można je ustawić tak, by skutecznie podpierało plecy silnego mężczyzny jak i pozwalało się odchylić delikatnej kobiecie.

Aluminiowa podstawa fotela może być polerowana lub malowane w kolorach: żółtym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim, złoto – beżowym, czarnym i srebrnym. Oparcie z regulacją wysokości w zakresie 8 cm wykonane jest z tworzywa z geometrycznym przeziernym wzorem, w kolorze czarnym lub jasnoszarym i dostępne opcjonalnie z tapicerowaną poduszką.

 

Najbardziej domowy charakter ma wykonany ze sklejki w okleinie naturalnej fotel VANK_WOODI. Dostępny jest ono zarówno na podstawie obrotowej z regulacją wysokości, jak i na 4-nożnym stelażu. WOODI to projekt nagrodzony w najbardziej prestiżowym konkursie w dziedzinie wzornictwa przemysłowego na świecie – Red Dot Design Award 2012.

Pozostałe fotele gabinetowe to: FIL z wysokim lub niskim oparciem, RANZ z unikalnym systemem sprężystego siedzenia czy LOIT z wyklejanymi kubicznie poduszkami. Dla zwolenników geometrii mamy fotel TIMANTI dostępny na różnych podstawach, także z regulacją wysokości siedziska.

Kolejną propozycją dla domu jest prostokątny stół VANK_FOUR z charakterystycznymi diamentowymi narożnikami i nogami wykonanymi z recyclingowanego aluminium. Jego wielkość pozwala na pracę dwóch lub więcej osób w jednym miejscu. Szlachetne wykończenie blatu ze sklejki w okleinie naturalnej dąb, orzech lub klon pozwoli na przytulną aranżację wśród innych mebli. Dla zachowania porządku możliwe jest wyposażenie stołu w nablatowy przepust kablowy, mały mediaport lub listwę z gniazdami montowanymi w blacie. Stół ten może być wykonany na rolkach, dzięki czemu możemy przenieść się z pracą, jeśli w danym pomieszczeniu robi się za głośno.

Do takiego stołu możemy dostawić lekkie krzesła VANK_PIGI z oparciem z białego lub grafitowego tworzywa i nogami ze sklejki w naturalnej okleinie dąb, orzech lub klon.

Często lubimy przenieść się z laptopem do jasnej kuchni lub małej jadalni. Tutaj mieści się okrągły stół PIGI z białym lub grafitowym blatem o średnicy 120 cm i sklejkowymi nogami.

 

Jeśli nie chcemy pracować tylko przy biurku czy stole, możemy wybrać sofę lub fotel VANK_DRONN z rozłożystymi podłokietnikami ze sklejki, na których można odłożyć laptopa, telefon czy kubek. Sklejka wykończona jest okleiną naturalną w kolorach: dąb, orzech, klon, to pozwoli wtopić się siedziskom w domowe otoczenie.

Do pracy z laptopem wykorzystywana jest często wielofunkcyjna wyspa kuchenna. Do takiej wyspy proponujemy hokery VANK_KRAK lub VANK_TINI z siedziskiem ze sklejki lub tapicerowanym.

 

 

Do pracy z laptopem wykorzystywana jest często wielofunkcyjna wyspa kuchenna. Do takiej wyspy proponujemy hokery VANK_KRAK lub VANK_TINI z siedziskiem ze sklejki lub tapicerowanym.

VANK ma w swojej ofercie ścianki akustyczne z kolekcji WALL lub MELLO, które pozwalają na stworzenie swojego miejsca pracy na otwartej przestrzeni części wspólnych.

Najbardziej popularne są ścianki VANK_WALL z charakterystycznymi diamentami. Jedna strona ścianki może być wykona z diamentów i stymulować kreatywne myślenie, a druga - gładko tapicerowana - może służyć jako tablica to przypinania domowych „komunikatów” czy kalendarza. Produkt jest dostępny na rolkach, co umożliwia elastyczną aranżację w domu i zmianę miejsca ścianki nawet kilka razy w ciągu dnia.

 

Nowością, wprowadzoną w lipcu 2020 roku jest mobilne, ergonomiczne biurko VANK_CO dostosowane do pracy na fotelu obrotowym. W zależności od ilości światła dziennego, ilości domowników w przestrzeni, poziomu hałasu możecie przesuwać kompaktowe, lekkie biurko nieobciążone szufladami i kontenerkami.

Charakterystyczna jest podstawa stolika - na rolkach i z miejscowym wycięciem, połączona albo z kolumną z pneumatyczną regulacją wysokości blatu, albo ze standardową kolumną o stałej wysokości 74 cm. Podstawa ta nie koliduje z powszechną pięcioramienną podstawą krzesła biurowego. Blat o wymiarach 100x68cm wykonany jest z płyty SwissCDF i laminowany w kolorze białym lub grafitowym. 

Proponowane dla Ciebie

Brak produktów w koszyku

+ Dodaj prenumeratę

Produkty brutto 0,00 zł

Produkty netto 0,00 zł

Aktywowano kupon:

Podsumowanie 0,00 zł

Przejdź do zamówienia

LABEL Magazine

LIVING MagazinePolska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową Lifestyle

Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową

Przymusowa domowa kwarantanna to dla niektórych pułapka bez możliwości ucieczki. Ofiary przemocy domowej zostały zamknięte w swoich domach wraz z krzywdzącymi ich agresorami. Polska licealistka stworzyła niezwykłą inicjatywę, która ma pomóc walczyć z przemocą domową podczas epidemii.

IKEA stworzyła kolekcję dla zwierząt Dizajn

IKEA stworzyła kolekcję dla zwierząt

Właściciele kotów i psów dla swoich pupili są w stanie zrobić niemal wszystko. Zwierzęta zajmują nie tylko szczególne miejsce w sercach właścicieli, ale i w ich domach. Dlatego też IKEA stworzyła specjalną kolekcję dla psów i kotów...

Guggenheim udostępnia za darmo ponad 200 książek o sztuce Sztuka

Guggenheim udostępnia za darmo ponad 200 książek o sztuce

To nie lada gratka dla fanów sztuki. Muzeum imienia Solomona R. Guggenheima udostępniło ponad 200 książek i albumów o sztuce na swojej stronie internetowej. Zupełnie za darmo...

IKEA zmienia swoje logo Wnętrza

IKEA zmienia swoje logo

IKEA to jedna z najbardziej znanych meblowych marek świata. Kultowe są nie tylko produkowane przez szwedzką markę meble takie jak regał Billy czy też fotel POÄNG, ale także sama jej identyfikacja...

Polak uznany najlepszym na świecie twórcą fotografii czarno-białej Lifestyle

Polak uznany najlepszym na świecie twórcą fotografii czarno-białej

12 kwietnia ogłoszono wyniki prestiżowego Konkursu Fotograficznego One Eyeland na dziesięciu najlepszych twórców fotografii czarno-białej na świecie. Pierwsze miejsce zajął w nim polski fotograf Szymon Brodziak, potwierdzając tym samym swoje miejsce w światowej czołówce artystów zajmujących się...

Polska restauracja otrzymała tytuł najpiękniejszej na świecie Wnętrza

Polska restauracja otrzymała tytuł najpiękniejszej na świecie

O tym, że polskie restauracje i kawiarnie mogą się pochwalić doskonałymi wnętrzami nie musimy nikogo przekonywać – wystarczy zajrzeć do naszego ostatniego albumu „Urban Guide”. Dla nieprzekonanych mamy jeszcze jeden argument: wrocławska restauracja zyskała ostatnio tytuł najpiękniejszej na...

Ogromna wystawa Fridy Kahlo dostępna online za darmo! Sztuka

Ogromna wystawa Fridy Kahlo dostępna online za darmo!

Frida Kahlo to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci świata sztuki XX wieku. Szerszej publiczności znana jest dzięki kultowemu już filmowi „Frida” z Salmą Hayek w roli głównej...

Chińskie miasta widma Architektura

Chińskie miasta widma

Są ich dziesiątki a każde zamiast milionów zamieszkują „zaledwie” tysiące Chińczyków tworząc opustoszałe scenerie jak z apokalipsy. Miasta-widma Państwa Środka są przerażające i fascynujące za razem. Zobaczcie!

Wielki powrót Muminków Lifestyle

Wielki powrót Muminków

Historia Muminków stworzona przez Tove i Larsa Janssonów w Finlandii uważana jest za dobro narodowe. Mała Mi, Migotka czy Włóczykij to postaci rozpoznawalne niemal w całej Europie. Teraz Muminki powracają, tym razem w formie animowanego serialu...

Aleksandra Woroniecka szefową mody paryskiego Vogue! Lifestyle

Aleksandra Woroniecka szefową mody paryskiego Vogue!

"Vogue” to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów na świecie. Takich osób jak Anna Wintour, Grace Coddington, Carine Roitfeld czy też Emmanuelle Alt w świecie mody nikomu nie trzeba przedstawiać. Teraz do tego grona dołączyła Aleksandra Woroniecka...

Poznańska restauracja zakazuje wstępu z dziećmi Lifestyle

Poznańska restauracja zakazuje wstępu z dziećmi

Właściciele poznańskiej restauracji Parma i Rukola Caffe &Ristorante zdecydowali się na wprowadzenie zakazu wstępu dzieci do lat 6. Swoją decyzję uzasadniają wizytą wyjątkowo trudnych klientów z dziećmi, po których sprzątanie restauracji zajęło co najmniej kilka godzin...

Polska marka tworzy fronty do szafek IKEA Dizajn

Polska marka tworzy fronty do szafek IKEA

Nieszablonowe fronty do szafek IKEA? Pisaliśmy już o takich inicjatywach jak Plykea (fronty ze sklejki) czy też o marce Superfront. Teraz nadszedł czas na polską firmę specjalizującą się w ty temacie - FRØPT...

700-metrowy apartament w Krakowie wystawiony na sprzedaż Wnętrza

700-metrowy apartament w Krakowie wystawiony na sprzedaż

Ten niezwykły apartament to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych inwestycji w Polsce. Jego powierzchnia to aż 700 metrów kwadratowych, a za projekt wnętrza odpowiada paryska pracownia Gottesman - Szmelcman...

Reakcja IKEA na pogryzione atrapy jabłek w Lublinie Lifestyle

Reakcja IKEA na pogryzione atrapy jabłek w Lublinie

Przy okazji otwarcia nowego sklepu IKEA w Lublinie głośno było o klientach, którzy nie mogli doczekać się otwarcia popularnego sklepu. Niektórzy z nich skusili się na porozstawiane na wystawach zielone jabłka, które okazały się atrapami...

Wzruszająca reklama odrzucona przez adidas Lifestyle

Wzruszająca reklama odrzucona przez adidas

Młody student nakręcił reklamę adidasa, która stała się już internetowym hitem. Przed publikacją usiłował skontaktować się z marka, jednak po wysłaniu swojego video nie dostał żadnej odpowiedzi. Czy adidas przegapił najlepszą reklamę w swojej historii...

Nowy katalog IKEA 2018 Dizajn

Nowy katalog IKEA 2018

Wielu z nas ma w domu katalog szwedzkiej sieci, a najwięksi miłośnicy marki czekają na niego już od miesięcy. Zobaczcie, co zaproponuje nam IKEA w nowym sezonie...

Mieszkania w starych kamienicach Wnętrza

Mieszkania w starych kamienicach

Stare kamienice to jeden z naszych ulubionych tematów. Wysokie sufity, sztukaterie, zabytkowy parkiet – czego chcieć więcej? Takiej przestrzeni niewiele potrzeba by wyglądała naprawdę spektakularnie.

Polska firma wymyśliła dom, który złożysz w 3 dni! Architektura

Polska firma wymyśliła dom, który złożysz w 3 dni!

Dom, który jest tani, można go złożyć w trzy dni i na dodatek produkuje energię. Niemożliwe? Polski start-up udowadnia, że jednak możliwe...

Arka Koniecznego najlepszym domem świata według magazynu Wallpaper*! Architektura

Arka Koniecznego najlepszym domem świata według magazynu Wallpaper*!

Pracownia Roberta Koniecznego święci ostatnio same triumfy. Niedawno budynek Centrum Dialogu przełomy został wyróżniony tytułem „World Building of the Year 2016”, teraz doceniona została inna realizacja architekta...

W razie przyjęcia zgłoszenia na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
Label Magazine zastrzega sobie selekcję zgłoszeń.