Mastercard® World Elite™ otwiera drzwi do świata prestiżowych doświadczeń

Kiedy współczesnym luksusem jest wygoda, bezpieczeństwo i wolny czas, pozostaje jedynie określenie jego wymiaru.  Bank BNP Paribas nakreśla granice nowoczesnego luksusu, dla swoich klientów Wealth Management, kartą kredytową Mastercard® World Elite™ (RRSO 23,78%¹), która zajęła 1. miejsce w rankingu czarnych kart kredytowych magazynu Forbes Polska². To ekskluzywny produkt, który otwiera drzwi do świata prestiżowych doświadczeń i jest nieodłącznym towarzyszem każdej podróży.

Artykuł sponsorowany

Autor: MP

Zdjęcia: materiał prasowy

https://www.bnpparibas.pl/

Dodaj do ulubionych artykułów Usuń z ulubionych artykułów

Bezpieczeństwo w podróży

Obecne czasy zrodziły większe zapotrzebowanie na ochronę siebie i najbliższych. By w pełni korzystać z życia chcemy czuć się bezpieczni w pełnym tego słowa znaczeniu. Karta Mastercard World Elite  pozwoli poczuć się wyjątkowo w każdym miejscu na świecie nie tylko samemu posiadaczowi, ale także pozostałym współubezpieczonym i zapewni wszystkim członkom rodziny bezpieczeństwo podczas wspólnego odpoczynku. Bogaty pakiet ubezpieczeń³ opiewa na sumę do 7,5 mln euro i umożliwia ubezpieczonemu oraz współubezpieczonym w tym wnukom do lat 18, pokrycie kosztów leczenia i opieki medycznej oraz do 18 750 euro ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży lub wcześniejszego powrotu do kraju, nawet w przypadku, gdy płatność za podróż nie została zrealizowana kartą Mastercard World Elite. Dodatkowym atutem jest także ubezpieczenie udziału własnego z tytułu uszkodzenia wynajętego pojazdu do kwoty 50 tys. euro. 

Celebracja życia

Dzięki usłudze concierge⁴ dedykowany asystent zadba o prezenty i kwiaty dla najbliższych  lub zorganizuje udział w prestiżowej imprezie bez konieczności samodzielnego zabiegania o bilety i wejściówki. To jedynie przedsmak opieki, jaką concierge otacza użytkowników karty Mastercard World Elite. 

Kolejnym krokiem w stronę przyjemności jest udział w programie Mastercard Bezcenne Chwile⁵. Za płatności kartą Mastercard World Elite naliczane są punkty, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody, np. bilety na koncerty i festiwale, czy karty prezentowe do sklepów wielu wiodących marek.  Zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne, gdy transakcje dokonywane kartą Mastercard World Elite w walucie obcej przeliczane są na złote według kursu stosowanego przez Mastercard, bez opłaty banku za przewalutowanie. 

VIP w podróży

Przemieszczanie się także może być przyjemnym doświadczeniem, ponieważ posiadacz karty Mastercard World Elite, wraz z osobami towarzyszącymi, może swobodnie wypocząć w jednej z ponad 1100 stref VIP Lounge na lotniskach na całym świecie. 

Liczy się czas

Czas to luksus dla wielu, dlatego Mastercard World Elite szanuje każdą minutę swoich użytkowników. Fast Track umożliwia szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku Chopina w Warszawie, by trafić ponownie do strefy komfortu zarezerwowanej dla VIP.

Więcej:

¹(RRSO) Rzeczywista roczna stopa oprocentowania. 
² Wyniki ogłoszono 2.05.2023 r. www.forbes.pl/rankingi/ranking-czarnych-kart-kredytowych-wybieramy-najlepsze-karty-kredytowe-z-najlepszych/m4zvlh6
³Posiadacz karty kredytowej Mastercard World Elite BNP Paribas Bank Polska S.A. może w toku zawierania umowy o Kartę przystąpić do ubezpieczenia w ramach grupowej umowy ubezpieczenia zawartej pomiędzy Inter Partner Assistance S.A. z siedzibą w Brukseli, działającą w Polsce poprzez Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce, wchodzącą w skład grupy AXA, a BNP Paribas Bank Polska S.A. będącym ubezpieczającym, na warunkach określonych w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia dla Posiadaczy Karty kredytowej Mastercard World Elite BNP Paribas Bank Polska S.A. Warunki oraz Karta Produktu dostępne na stronie: https://www.bnpparibas.pl/wealthmanagement/ bankowosc-codzienna/mastercard-world-elite.
⁴Serwis Concierge obsługiwany jest przez firmę Mastercard Concierge, Chaussée de Tervuren 198, 1410 Waterloo, Belgia.
⁵Program Bezcenne Chwile jest programem lojalnościowym skierowanym do posiadaczy kart Mastercard i prowadzonym na podstawie Regulaminu "Priceless® Specials - Polska Regulamin i organizowany przez Mastercard Europe SA. 6. Szczegółowe warunki na stronie organizatora Programu: bezcennechwile.mastercard.pl.
Udzielenie i warunki kredytu uzależnione są od analizy zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy. Bank BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.

Brak produktów w koszyku

+ Dodaj prenumeratę

Produkty brutto 0,00 zł

Produkty netto 0,00 zł

Aktywowano kupon:

Podsumowanie 0,00 zł

Przejdź do zamówienia

LABEL Magazine

LIVING MagazinePolska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową Lifestyle

Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową

Przymusowa domowa kwarantanna to dla niektórych pułapka bez możliwości ucieczki. Ofiary przemocy domowej zostały zamknięte w swoich domach wraz z krzywdzącymi ich agresorami. Polska licealistka stworzyła niezwykłą inicjatywę, która ma pomóc walczyć z przemocą domową podczas epidemii.

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października Sztuka

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na wyjątkową wystawę „Picasso”, która przeniesie nas w fascynujący świat twórczości jednego z najważniejszych artystów XX wieku – Pabla Picassa. Już od 12 października w ramach wydarzenia będzie można oglądać dzieła wypożyczone z kolekcji Museo Casa Natal...

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy Przewodnik

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy

Jedzenie na świeżym powietrzu po prostu smakuje lepiej. Gdzie w Warszawie połączymy rewelacyjne dania z klimatyczną atmosferą?

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce Przewodnik

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce

Kameralny gościniec na skraju Kaszub, pałac z widokiem na jezioro czy designerski hotel w centrum miasta? Przed zaplanowaniem urlopu o tych miejscach warto pamiętać.

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą? Przewodnik

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą?

W tych restauracjach i barach zjecie wyśmienite jedzenie i wypijecie dobre drinki. Niestrudzonym imprezowiczom polecamy najlepsze miejsca na letnie wypady nad Wisłę, które karmią do późnych godzin nocnych.

Mieszkanie w stylu vintage Wnętrza

Mieszkanie w stylu vintage

Dziś zapraszamy do nowojorskiego mieszkania, za którego projekt odpowiada pracownia Frederick Tang Architecture. Z apartmentu rozciąga się bajeczny widok - mieści się ono bowiem na 13-tym piętrze wieżowca w stylu art deco pochodzącego z 1926 roku!

Piękno koloru Wnętrza

Piękno koloru

Projektantki pracę rozpoczęły od stworzenia palety barw. Z premedytacją zdecydowały się na kontrastowe odcienie zieleni i różu, dopełniając je granatem. Całość łączy geometria, która pojawia się na ścianach ale także w elementach wyposażenia. Gdański salon piękności „Tam, gdzie lubię" zachwyca!

Eklektyczne wnętrze na Sarniej Wnętrza

Eklektyczne wnętrze na Sarniej

Powszechnie mówi się, że kluczem do trwałego i udanego związku jest znalezienie idealnej równowagi, balansu, złotego środka. Właśnie ta myśl przyświecała podczas projektowania architektce wnętrz ze studia LaskowskaWnętrza.

Gdzie kupować książki w Warszawie? Przewodnik

Gdzie kupować książki w Warszawie?

Dla nałogowych pożeraczy książek — oto najlepsze księgarnie w stolicy, bez których trudno byłoby o dobrą lekturę na podróż, wakacje czy popołudnie z herbatą.

Gdyńskie klasyczne inspiracje Wnętrza

Gdyńskie klasyczne inspiracje

W Gdyni niemal od zawsze tradycja przenikała się z nowoczesnością. To miasto-ikona modernistycznej architektury kryje w sobie tak wiele i wciąż inspiruje!

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii Przewodnik

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii

Warszawa pokochała kuchnię włoską. W stolicy nie brakuje knajpek z neapolitańską pizzą, czy daniami z różnych regionów Italii. Lista jest długa, można wybierać spośród trattorii, ristorante czy osterii. Prezentujemy subiektywny przegląd włoskich restauracji, w których nakarmicie nie tylko ciało,...

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER” Lifestyle

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER”

Zobacz, jak tlen przemierza struktury ukryte głęboko pod skórą. Dzięki technologii VR twórcy spektaklu pokazują proces oddychania – od pobrania powietrza ustami do płuc, przez jego transport systemem naczyń krwionośnych do komórek, aż po uwolnienie z powrotem do świata zewnętrznego. Widzom...

Apartament w starej kamienicy Wnętrza

Apartament w starej kamienicy

To jasne, przestronne 100 metrowe mieszkanie znajduje się w secesyjnej kamienicy w sercu poznańskiej Wildy. Ta historyczna dzielnica Poznania niegdyś ciesząca się złą sławą obecnie przechodzi transformację. Kolejne kamienice zostają odrestaurowane, powstają modne restauracje i kawiarnie.

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów Sztuka

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów

Jego prace kupili m.in. Madonna, Jay-Z, Leonardo DiCaprio czy Johnny Depp. Gdyby dziś wycenić wszystkie dzieła Basquiat’a, ich rynkowa wartość przekroczyłaby kilka miliardów dolarów. Swój pierwszy obraz Cadillac Moon (1981) sprzedał wokalistce Debbie Harry, frontmance punkrockowego zespołu Blondie...

Ona jedna a ich trzech ... i ich 60 m2 Wnętrza

Ona jedna a ich trzech ... i ich 60 m2

Wspólnie stworzyli przestrzeń w której żyją w zgodzie ze sobą a ich wnętrze w pełni uosabia to kim są, o czym marzą i do czego zmierzają. To ich kolejne mieszkanie do wyboru którego trochę skłoniła ich powiększająca się rodzina.

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką Lifestyle

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką

Białe meble na wysoki połysk, duże okna, które trudno umyć i masa gadżetów kuchennych oraz elektronicznych. O tym, jak się urządza mieszkania w Korei Południowej opowiada nam Wiola Błazucka, która prowadzi swój kanał na YouTube Pierogi z Kimchi.

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour” Lifestyle

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour”

„Golden Hour” to popularna wśród profesjonalnych fotografów i miłośników zdjęć godzina, kiedy to słońce daje wyjątkowo malowniczą, złotą poświatę, która pięknie wychodzi na zdjęciach. Nie dziwi więc, że niektórzy fani fotografii potrafią wyczekiwać tej pory godzinami.

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce? Lifestyle

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce?

Pomimo że pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, wielu z nas rozpoczęło już sezon delektowania się lodami w plenerze. W redakcji lubimy te oryginalne smaki – lody z hibiskusa, bzu czy awokado, ale doceniamy też te klasyczne, na przykład waniliowe, czekoladowe czy truskawkowe. Gdzie w Polsce można...

Polska projektantka Kamila Rudnicka stworzyła zestaw do domowej inseminacji Dizajn

Polska projektantka Kamila Rudnicka stworzyła zestaw do domowej inseminacji

Coraz więcej par boryka się z problemem niepłodności lub bezpłodności, ale ich chęć posiadania potomstwa nie maleje. Dlatego polska projektantka Kamila Rudnicka postanowiła im pomóc tworząc wyjątkowy zestaw do domowej inseminacji,

Strajk kobiet oczami artystów! Sztuka

Strajk kobiet oczami artystów!

Sztuka nie stoi obok życia, jest z nim silnie powiązana. Wrażliwość i wyczulenie artystów na społeczno-polityczne sytuacje przekłada się na ich twórczość. Popatrzcie na ich kreatywne reakcje na strajk kobiet w Polsce.

Mieszkanie dla 5-osobowej rodziny na 50 metrach Wnętrza

Mieszkanie dla 5-osobowej rodziny na 50 metrach

Ceny mieszkań w Paryżu są bardzo wysokie, nie dziwi zatem, że każdy metr jest tu na wagę złota. Ten projekt to spore wyzwanie dla architektów: celem było przekształcenie jednopokojowego, 50-metrowego mieszkania w miejsce dla 5-osobowej rodziny! Tego trudnego wyzwania podjęła się pracownia Nomadic...

W razie przyjęcia zgłoszenia na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
Label Magazine zastrzega sobie selekcję zgłoszeń.