13. edycja Warsaw Gallery Weekend – start już 28 września

Do kolejnej edycji Warsaw Gallery Weekend pozostało kilka dni. W tym roku zobaczymy aż 43 wystawy organizowane przez 37 galerii. Czterodniowemu przeglądowi sztuki współczesnej towarzyszy nowy, rozbudowany program wydarzeń specjalnych, trwający ponad miesiąc. W przeglądzie udział wezmą galerie z Ukrainy.

Autor: RP

Zdjęcia: materiały prasowe

https://www.warsawgalleryweekend.pl

Dodaj do ulubionych artykułów Usuń z ulubionych artykułów
ŁĘCTWO, Piniak, Fontanna dziegciu

Od Libery do Mirgi-Tas

W tym roku 37 galerii zaprezentuje aż 43 wystawy. Artyści i artystki jak co roku biorą na warsztat to, co obecnie na świecie ważne. Wśród eksplorowanych przez twórców i twórczynie tematów dominują wątki związane z ciałem i tożsamością, technologią i rozwojem sztucznej inteligencji, stanem naszej planety w obliczu kryzysu klimatycznego oraz pamięcią i stosunkiem do historycznych narracji. Nie zabraknie też odniesień do bieżącej sytuacji społeczno-politycznej oraz prowokujących komentarzy do współczesności.

Zobaczymy czołowe nazwiska polskiej sztuki, takie jak Zbigniew Libera, Mariola Przyjemska, Wojciech Bąkowski czy Małgorzata Mirga-Tas, jak i prace osób dopiero wchodzących na scenę artystyczną. Twórcy i twórczynie zaprezentują nowe prace, przygotowane specjalnie na WGW, jak również archiwalne dzieła zestawione w nowych, oryginalnych kontekstach. Zobaczymy przegląd najciekawszego współczesnego malarstwa, rysunku, fotografii, form video, instalacji, rzeźb i obiektów tworzonych przy pomocy zarówno tkanin jak i sztucznej inteligencji.

FUNDACJA PROFILE, Kozłowski, z serii Czerwone przedmioty bez uzasadnienia

To, co buzuje w rzeczywistości

Światy sztuki i technologii przenikają się w coraz bardziej złożony sposób. Dla jednych jest to fantazja o wolnej, demokratycznej technologii w służbie wspólnotowości (Janek Simon / Raster), dla innych opowieść o lęku przed nową cyfrową wizualnością.

RASTER, Simon, Meta Folklore v0.3.1 (after Alberto Biasi)
RASTER, Zięta, Rondo 120

Artystki i artyści przyglądają się relacji człowieka ze światem cyfrowym wchodząc w interakcje ze sztuczną inteligencją (Linda Lach / Jednostka) i pytają o to, jak w świecie napędzanym technologią zmienia się postrzeganie Innego (Dominik Jałowiński / Biuro Wystaw).

GUNIA NOWIK GALLERY, Orłowska, Max w kontrapoście

O wiele silniejsza więź łączy świat ludzi i świat natury. Przejścia pomiędzy nimi ujawniają się w posthumanistycznym lęku o matkę Ziemię w epoce antropocenu (Paweł Baśnik / Krupa) czy w więzi z ziemią przodków (Anna Orłowska / Gunia Nowik Gallery). Natura staje się także bezpiecznym schronem, rodzajem kryjówki (Szymon Kobylarz, Kamil Kukla, Michał Zawada / Piana), w której można odnaleźć balans (Antonina Nowacka / wanda).

LETO, GUNIA NOWIK GALLERY, POLANA INSTITUTE, Karpińska, Too Many Fingers

Wyraźnie wybrzmiewają również głosy podnoszące kwestie społecznej wrażliwości. Artyści
i artystki odnoszą się do aktualnych problemów na tle społeczno-politycznym: od walki
o prawa kobiet (Viola Głowacka / m², Dominika Kowynia / Polana Institute), po kryzysy humanitarne i wojnę (Sławomir Elsner, Uwe Wittwer / Szydłowski). Tej ostatniej, z oczywistych względów, dotyka wystawa przygotowana przez Voloshyn Gallery – goszczącą podczas WGW galerię z Kijowa.

Opowieść o skomplikowanej współczesności wymaga także spojrzenia wstecz. Powrót do przeszłości zdaje się być wytchnieniem w zmaganiach z opresyjną rzeczywistością i niepewną przyszłością. W swojej twórczości artystki i artyści sięgają więc do mitów. W symbolach odnajdują klucz do opowiedzenia o aktualnych lękach i niepokojach. Mamy więc powrót do greckiego antyku (Mariola Przyjemska / Ewa Opałka), nawiązania do mitologicznej Gai, Matki Ziemi, ale też do bliższych współczesności mitów pozytywistycznego feminizmu (wystawa zbiorowa poświęcona Emilii Plater w LETO). 

Ciało, będące obiektem zarówno przyjemności jak i cierpienia, to temat wciąż żywo zgłębiany przez artystów i artystki. Ciało traktowane jest przez twórczynie i twórców jako nośnik do opowieści o miłości, intymności i pożądaniu (Angelika Markul / LETO, Monika Falkus / Szara). Innym razem: jako pole antagonicznych relacji przemocy, lęku i otwartości na obecność innego ciała (Sebastian Winkler / Pola Magnetyczne). Może być zarówno narzędziem jak i przedmiotem sztuki, nośnikiem osobistej, queerowej historii (Krzysztof Jung / Gunia Nowik Gallery).

Ale WGW to nie tylko wystawy indywidualne. Galerie proponują niebanalne połączenia,
w których twórczość jednego bądź jednej, artysty lub artystki, stanowi twórczy pretekst dla artystycznej wypowiedzi innych (Teofil Ociepka, Bartłomiej Hajduk, Tomasz Mróz / MONOPOL). Nie zabraknie też wystaw grupowych, gdzie wielogłos artystek i artystów pozwala zobaczyć dane zagadnienie artystyczne z różnych perspektyw (randka z WGW – realizowana w formule open calla wystawa zbiorowa w galerii Turnus).

Przegląd będzie też okazją, by przypomnieć nazwiska przez lata kształtujące scenę artystyczną w Polsce: od Witkacego (Stanisław Ignacy Witkiewicz / Olszewski) po twórczynie feministycznej historii sztuki w Polsce (Izabella Gustowska, Jolanta Marcolla / lokal_30). Zajrzymy też do twórczego archiwum artystów, którzy tworzyli parę w życiu prywatnym (Zbigniew Libera, Mariola Przyjemska / Asymetria) i zobaczymy nie pokazywane dotąd prace znanego innego duetu artystycznego (Kijewski/Kocur / Propaganda).

ŚMIERĆ CZŁOWIEKA, Widomska, Dokąd idziesz przyjacióko moja

Miesiąc wydarzeń towarzyszących wystawom

W kolejnych tygodniach po głównym weekendzie festiwalu (28.09-1.10), aż do końca października 2023 r. publiczność WGW będzie mogła wziąć udział w szeregu zróżnicowanych inicjatyw towarzyszących festiwalowi. Galerie, we współpracy z artystami i artystkami, zorganizują specjalne wydarzenia dialogujące z wystawami prezentowanymi w ramach WGW. Przed nami miesiąc angażujących spotkań, wykładów i performance’ów. To niezwykła szansa na poszerzenie perspektywy i odbycia ciekawych rozmów zarówno z artystkami i artystami jak i galerzystami i galerzystkami. Cykl wydarzeń towarzyszących festiwalowi realizowany jest dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa.

Do programu dołączają galerie z Ukrainy

Podczas tegorocznej odsłony wydarzenia po raz pierwszy zagraniczne galerie pokażą swoje wystawy podczas WGW. Do tegorocznego przeglądu sztuki współczesnej zaproszone zostały dwie ukraińskie galerie: The Naked Room i Voloshyn Gallery. 

Główną ideą kijowskiej galerii The Naked Room jest promocja wschodzących artystów
i artystek z Ukrainy. Podczas WGW pokaże wybór prac Anny Zwiagincewej – artystki tworzącej w wielu mediach: od rysunku, przez malarstwo, fotografię, po film, rzeźbę i tekstylia. Dokumentuje codzienne życie, to co w nim niewidzialne – co nie znaczy “nieznaczące”. Na czas WGW warszawskim adresem The Naked Room będzie siedziba Warszawskiego Obserwatorium Kultury przy Marszałkowskiej 34/50. 

Voloshyn Gallery od 2016 roku prezentuje sztukę współczesną za cel stawiając sobie integrację ukraińskiej sztuki z globalnymi procesami kulturowymi. Publiczność WGW będzie mogła zobaczyć – przygotowaną specjalnie na potrzeby warszawskiego festiwalu – wystawę Danylo Halkina. Do obrazów roztrzaskanych okien szpitali, urzędów i remiz strażackich dołącza Halkin odłamki witraży, dzięki czemu nabierają one nowego znaczenia, zyskują status dzieła sztuki. Halkin rzuca wyzwanie naszej percepcji, zmuszając do konfrontacji z zawiłą siecią historycznych narracji i trwałą mocą wizualnych symboli. Wystawę artysty będzie można oglądać w Metropolitan 2 przy pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1/3.

LE GUERN, Ciecierski, Bez tytułu

Największy cykliczny przegląd nowej sztuki w Polsce

Jak co roku Fundacja Sztuki Polskiej ING, od lat wspierająca polską sztukę współczesną, przyzna wyróżnienie dla artystki, artysty lub grupy artystycznej, których dzieła zostaną włączone do kolekcji ING. Nagroda zostanie przyznana przez jury złożone z międzynarodowych przedstawicieli.

WIZYTUJĄCA, Martyna Scibior, Sprawdzam teraz czy w ogóle się to wydarzy

Warsaw Gallery Weekend co roku umacnia swoją pozycję jako platforma prezentująca nową sztukę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Każda kolejna edycja cyklicznego przeglądu nowej sztuki w Polsce cieszy się coraz większym sukcesem frekwencyjnym. By jeszcze bardziej odpowiadać na potrzeby odbiorców, festiwal rozbudowuje swój program i otwiera się na nowe kierunki. Różnorodny cykl wydarzeń towarzyszących – w tym cykl spotkań, debaty i panele dyskusyjne – które odbywać się będą do końca października, pozwoli odbiorcom poszerzyć perspektywę i jeszcze głębiej wejść w świat sztuki współczesnej.

PROGRAM 13. EDYCJI WARSAW GALLERY WEEKEND:

  • Asymetria / „Plansze archeologiczne” / Zbigniew Libera, Mariola Przyjemska
  • Bacalarte / „Szlak” / Anna Klimczak 
  • Biuro Wystaw / „Wobec Innego” / Dominik Jałowiński 
  • BWA Warszawa / „Pochwała nudy” / Josep Maynou, Zygmunt Rytka, Małgorzata Szymankiewicz 
  • Dawid Radziszewski / „Lalka” / Tomasz Kowalski
  • ESTA / „I have outgrown my skin” / Natalia Bażowska 
  • Ewa Opałka / „Trick at Mecone” / Mariola Przyjemska
  • Fundacja Galerii Foksal / „Jangare” / Małgorzata Mirga-Tas
  • Fundacja Profile / „Czerwone przedmioty bez uzasadnienia” / Jarosław Kozłowski
  • Gunia Nowik Gallery / „Chłopaki” / Krzysztof Jung 
  • Gunia Nowik Gallery (Muzeum Ziemi Willa Pniewskiego) / „Zaświaty” / Anna Orłowska
  • HOS / „Hold Me Closer” / Marta Niedbał, Paweł Olszczyński 
  • Import Export / TBA / Veronika Hapchenko 
  • Jednostka / „Trans-line: What If I Never Use It Again?” / Linda Lach
  • Krupa / „Umierająca Gaja” / Paweł Baśnik 
  • Le Guern / „Kształty bliskoznaczne” / Tomasz Ciecierski, Natalia Załuska
  • Le Guern / „Morfa” / Krzysztof Franaszek
  • LETO / „O, Lie on Me” / Angelika Markul
  • LETO (Emilii Plater 14) / „Mansarda Emilii” / Joanna Braun, Lera Dubitskaya, Maria Kozak, Alex Urban, Aleksandra Waliszewska, Igor Kubik, Marcin Janusz, Wojciech Ireneusz Sobczyk, Maurycy Gomulicki, Sasza Wiktor, Xawery Wolski
  • LETO (Bar Rascal) / „Marella” / Angelika Markul
  • lokal_30 / „Zbliżenie” / Jolanta Marcolla, Izabella Gustowska
  • Łęctwo / „Oczy patrzące z wnętrza głowy” / Przemysław Piniak
  • m² / „(Bez)Błędne Rycerki” / Viola Głowacka
  • Monopol / „Słońce było pierwsze” / Bartłomiej Hajduk, Tomasz Mróz, Teofil Ociepka
  • Olszewski / „Chlust” / Stanisław Ignacy Witkiewicz 
  • Piana / „Shell Tears” / Szymon Kobylarz, Kamil Kukla, Michał Zawada
  • Piktogram / „The Dream House World” / Agata Ingarden 
  • Pola Magnetyczne / „Prison Boys” / Sebastian Winkler
  • Polana Institute / „Panoramy” / Dominika Kowynia, Mikołaj Sobczak 
  • Propaganda / „Everything Not Saved Will Be Lost” / Kijewski/Kocur
  • Raster / „SZESNASTY ŚWIAT” / Janek Simon
  • Raster / „Ogród rzeźby” / Oskar Zięta
  • Stereo / „Parę szczegółów” / Wojciech Bąkowski 
  • Szara / „Płatki rżnięte” / Monika Falkus
  • Szydłowski / „FIVE” / Sławomir Elsner, Uwe Wittwer 
  • Śmierć Człowieka / „Siebie, przecież, nie jestem głodna” / Małgorzata Widomska 
  • Turnus / „Randka z WGW” / Paweł D Zięba i Adam Nehring, Sebastian Mikoś
i Klaudia Figura, Michał Maliński i Weronika Guenther, Wiktoria Kieniksman i Mikołaj Sobotka, Olivia Rosa i Piotr Kowalski
  • wanda / „Ear Piece” / Ksenia Gryckiewicz, Antonina Nowacka
  • Wizytująca / „Każdy jest u siebie” / Martyna Ścibior, Kinga Popiela, Michał Frydrych
  • Wschód / „Tkanka łączna” / Karolina Bielawska 
  • Wschód (Clay.Warsaw) / „Remont” / Paweł Śliwiński 
  • The Naked Room / „Anna Zvyagintseva” / Anna Zvyagintseva
  • Voloshyn Gallery / „Optical Prostheses” / Danylo Halkin
  • Polana Institute, LETO, Gunia Nowik Gallery / „BEL(L)A” / Hannah Sophie Dunkelberg, Kaja Gadomska, Magdalena Karpińska, Marta Nadolle, Paulina Włostowska

13. edycja Warsaw Gallery Weekend odbędzie się w dniach 28.09-01.10.2023. Program wydarzeń towarzyszących potrwa do końca października. Wstęp na wszystkie wystawy
i spotkania jest bezpłatny. Patronem wydarzenia jest Miasto Stołeczne Warszawa.

BWA WARSZAWA, Szymankiewicz, Bez tytułu 361
WSCHÓD, Bielawska Karolina, Piesni, 2022, fot. Adam Gut

Pełny program wydarzenia.

Brak produktów w koszyku

+ Dodaj prenumeratę

Produkty brutto 0,00 zł

Produkty netto 0,00 zł

Aktywowano kupon:

Podsumowanie 0,00 zł

Przejdź do zamówienia

LABEL Magazine

LIVING Magazine



Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową Lifestyle

Polska licealistka stworzyła „kosmetyki” do walki z przemocą domową

Przymusowa domowa kwarantanna to dla niektórych pułapka bez możliwości ucieczki. Ofiary przemocy domowej zostały zamknięte w swoich domach wraz z krzywdzącymi ich agresorami. Polska licealistka stworzyła niezwykłą inicjatywę, która ma pomóc walczyć z przemocą domową podczas epidemii.

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października Sztuka

Picasso w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wystawa rusza 12 października

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na wyjątkową wystawę „Picasso”, która przeniesie nas w fascynujący świat twórczości jednego z najważniejszych artystów XX wieku – Pabla Picassa. Już od 12 października w ramach wydarzenia będzie można oglądać dzieła wypożyczone z kolekcji Museo Casa Natal...

Złote dodatki do kuchni? Zobacz, jak wykorzystać ten elegancki kolor w swoim wnętrzu! Dizajn

Złote dodatki do kuchni? Zobacz, jak wykorzystać ten elegancki kolor w swoim wnętrzu!

Złote dodatki do kuchni od wielu sezonów królują na szczycie aranżacyjnych trendów. Choć są nienachalne, bardzo wyraźnie akcentują luksusowy charakter przestrzeni. Jeśli marzy więc ci się elegancka kuchnia z nutą glamour, wprowadź złoto do domu. Oto jak wykorzystać ten kolor… ze smakiem.

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii Przewodnik

7 włoskich restauracji w Warszawie, w których poczujecie klimat Italii

Warszawa pokochała kuchnię włoską. W stolicy nie brakuje knajpek z neapolitańską pizzą czy daniami z różnych regionów Italii. Lista jest długa, można wybierać spośród trattorii, ristorante czy osterii. Prezentujemy subiektywny przegląd włoskich restauracji, w których nakarmicie nie tylko ciało,...

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą? Przewodnik

Gdzie zjeść i wypić nad Wisłą?

W tych restauracjach i barach zjecie wyśmienite jedzenie i wypijecie dobre drinki. Niestrudzonym imprezowiczom polecamy najlepsze miejsca na letnie wypady nad Wisłę, które karmią do późnych godzin nocnych.

Wnętrze miesiąca: Ma tylko 31 m2 powierzchni, ale zachwyca aranżacją. Odwiedzamy piękną kawalerkę w Krakowie Wnętrza

Wnętrze miesiąca: Ma tylko 31 m2 powierzchni, ale zachwyca aranżacją. Odwiedzamy piękną kawalerkę w Krakowie

Ta 31-metrowa kawalerka w Krakowie przeznaczona jest na wynajem krótkoterminowy. Zaprojektowanie jej wnętrza właściciele nieruchomości powierzyli Dianie Żurek i Gutkowi Girkowi z Furora Studio. Głównym założeniem aranżacji była zmiana oryginalnego układu i wydzielenie odrębnych stref...

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce Przewodnik

Slow living: 16 najciekawszych hoteli butikowych w Polsce

Kameralny gościniec na skraju Kaszub, pałac z widokiem na jezioro czy designerski hotel w centrum miasta? Przed zaplanowaniem urlopu o tych miejscach warto pamiętać.

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy Przewodnik

Najprzyjemniejsze restauracje z ogródkami w stolicy

Jedzenie na świeżym powietrzu po prostu smakuje lepiej. Gdzie w Warszawie połączymy rewelacyjne dania z klimatyczną atmosferą?

Piękno koloru Wnętrza

Piękno koloru

Projektantki pracę rozpoczęły od stworzenia palety barw. Z premedytacją zdecydowały się na kontrastowe odcienie zieleni i różu, dopełniając je granatem. Całość łączy geometria, która pojawia się na ścianach ale także w elementach wyposażenia. Gdański salon piękności „Tam, gdzie lubię" zachwyca!

Gdzie kupować książki w Warszawie? Przewodnik

Gdzie kupować książki w Warszawie?

Dla nałogowych pożeraczy książek — oto najlepsze księgarnie w stolicy, bez których trudno byłoby o dobrą lekturę na podróż, wakacje czy popołudnie z herbatą.

Mieszkanie w stylu vintage Wnętrza

Mieszkanie w stylu vintage

Dziś zapraszamy do nowojorskiego mieszkania, za którego projekt odpowiada pracownia Frederick Tang Architecture. Z apartmentu rozciąga się bajeczny widok - mieści się ono bowiem na 13-tym piętrze wieżowca w stylu art deco pochodzącego z 1926 roku!

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów Sztuka

Jean-Michel Basquiat, czyli buntownik wart miliardy dolarów

Jego prace kupili m.in. Madonna, Jay-Z, Leonardo DiCaprio czy Johnny Depp. Gdyby dziś wycenić wszystkie dzieła Basquiat’a, ich rynkowa wartość przekroczyłaby kilka miliardów dolarów. Swój pierwszy obraz Cadillac Moon (1981) sprzedał wokalistce Debbie Harry, frontmance punkrockowego zespołu Blondie...

Wnętrze miesiąca: Jak wydobyć potencjał 58-metrowego mieszkania? Tak zrobiła to pracownia NAM Wnętrza

Wnętrze miesiąca: Jak wydobyć potencjał 58-metrowego mieszkania? Tak zrobiła to pracownia NAM

Wnętrze tego 58-metrowego mieszkania w Poznaniu powstało na zlecenie jednego z deweloperów. Pełni funkcję tzw. mieszkania pokazowego – ma przedstawiać potencjał aranżacyjny przestrzeni. Mimo stosunkowo niewielkiego metrażu pracownia NAM uwzględniła na tej powierzchni salon z kuchnią, sypialnię,...

Eklektyczne wnętrze na Sarniej Wnętrza

Eklektyczne wnętrze na Sarniej

Powszechnie mówi się, że kluczem do trwałego i udanego związku jest znalezienie idealnej równowagi, balansu, złotego środka. Właśnie ta myśl przyświecała podczas projektowania architektce wnętrz ze studia LaskowskaWnętrza.

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER” Lifestyle

Immersyjna podróż w głąb ludzkiego ciała. BMW Art Club. Przyszłość to sztuka zaprasza na wystawę VR „EVOLVER”

Zobacz, jak tlen przemierza struktury ukryte głęboko pod skórą. Dzięki technologii VR twórcy spektaklu pokazują proces oddychania – od pobrania powietrza ustami do płuc, przez jego transport systemem naczyń krwionośnych do komórek, aż po uwolnienie z powrotem do świata zewnętrznego. Widzom...

Gdyńskie klasyczne inspiracje Wnętrza

Gdyńskie klasyczne inspiracje

W Gdyni niemal od zawsze tradycja przenikała się z nowoczesnością. To miasto-ikona modernistycznej architektury kryje w sobie tak wiele i wciąż inspiruje!

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce? Lifestyle

Gdzie można zjeść najlepsze lody w Polsce?

Pomimo że pogoda jeszcze nas nie rozpieszcza, wielu z nas rozpoczęło już sezon delektowania się lodami w plenerze. W redakcji lubimy te oryginalne smaki – lody z hibiskusa, bzu czy awokado, ale doceniamy też te klasyczne, na przykład waniliowe, czekoladowe czy truskawkowe. Gdzie w Polsce można...

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką Lifestyle

Jak mieszkają Koreańczycy? Rozmowa z Wiolą Błazucką

Białe meble na wysoki połysk, duże okna, które trudno umyć i masa gadżetów kuchennych oraz elektronicznych. O tym, jak się urządza mieszkania w Korei Południowej opowiada nam Wiola Błazucka, która prowadzi swój kanał na YouTube Pierogi z Kimchi.

Apartament w starej kamienicy Wnętrza

Apartament w starej kamienicy

To jasne, przestronne 100 metrowe mieszkanie znajduje się w secesyjnej kamienicy w sercu poznańskiej Wildy. Ta historyczna dzielnica Poznania niegdyś ciesząca się złą sławą obecnie przechodzi transformację. Kolejne kamienice zostają odrestaurowane, powstają modne restauracje i kawiarnie.

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour” Lifestyle

Kalkulator wyliczy, kiedy będzie „Golden Hour”

„Golden Hour” to popularna wśród profesjonalnych fotografów i miłośników zdjęć godzina, kiedy to słońce daje wyjątkowo malowniczą, złotą poświatę, która pięknie wychodzi na zdjęciach. Nie dziwi więc, że niektórzy fani fotografii potrafią wyczekiwać tej pory godzinami.

Wnętrze miesiąca: Mieszkanie młodej lekarki. To 65 m2 kojącego minimalizmu Wnętrza

Wnętrze miesiąca: Mieszkanie młodej lekarki. To 65 m2 kojącego minimalizmu

Zaprojektowane przez Magdę i Dominikę z pracowni The Line Studio mieszkanie o powierzchni 65 m² znajduje się w cichej dzielnicy Krakowa, tuż przy Lasku Wolskim. Projekt idealnie odzwierciedla potrzeby właścicielki – młodej lekarki, która po intensywnych dniach pracy szuka odpoczynku i kontaktu z...

W razie przyjęcia zgłoszenia na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie.
Label Magazine zastrzega sobie selekcję zgłoszeń.